Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zwolnij, moze bedzie co zbierać...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-05-2007 22:13bezniku (1690 punktów)Zwolnij, moze bedzie co zbierać...
www.poszalej.xt.pl/

Czasem warto zwolnić. Zaoszczedzenie tych 20 minut nie jest warte ludzkiego życia...

Stronka tylko dla ludzi pełnoletnich.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

M. Satanisław (499 punktów)

>Stronka tylko dla ludzi pełnoletnich.<

A to niby czemu?
Dzieci też powinny wiedzieć, że jak jadą na rowerku, to z ciężarówką nie ma żartów.
Takie zdjęcia powinny być pokazywane w każdej szkole, zamiast uczenia o antykoncepcji.
A złapanym na jechaniu 200km/h po ulicy miasta sąd grodzki jako karę dodatkową powinien zlecać 40 godzin pracy przy myciu zwłok w prosektorium zakładu medycyny sądowej.
J.Szulc (5723 punktów)

Tak jeszcze o tym nie myślałam, ale należy się ogromny plus za pomysł!
Do tego jeszcze inni powinni sie dowiedzieć, że taka kara w ogóle istnieje!
Myślę, że odniosłoby to lepszy skutek, niż inne kary nakładane na durni bez wyobraźnie.

Pozdrawiam.


---
Yaoming (7480 punktów)
>>Stronka tylko dla ludzi pełnoletnich.<
>A to niby czemu?
>Dzieci też powinny wiedzieć, że jak jadą na rowerku, to z ciężarówką nie ma żartów.
>Takie zdjęcia powinny być pokazywane w każdej szkole, zamiast uczenia o antykoncepcji.
Pan sprawia wrażenie inteligentnego indywiduum. Jednak od czasu do czasu zdarza się Panu palnąć coś tak głupiego, że należy tylko załamać ręce i płakać.
Czy Pan wyobraża sobie reakcję 13 letniego chłopaka na tak drastyczne zdjęcia? Niech Pan zaprowadzi swoje dzieci do prosektorium na "wycieczkę krajoznawczą" i pokarzę zmasakrowane ciała osób biorących udział w wypadkach drogowych. Ciekawe jakie wnioski wyciągną z Pana lekcji. Może zrozumieją, że jak będą jechały za szybko rowerkiem po zatłoczonej drodze to istnieje prawdopodobieństwo potrącenia ich przez rozpędzonego Tira a w konsekwencji ich ciało zostanie rozkawałkowane na części pierwsze, z główki wyleci mózg a flaki będą porozkładane na drodze w promieniu 300 metrów.

Dzieciakom można powiedzieć o zagrożeniach czyhających na drogach. Młodzieży w szkołach można pokazywać uświadamiające filmy, w których pokazane będą niebezpieczne sytułacie w jakich mogą się znaleźć(nie tylko na drogach) i sposoby uniknięcia takich "nieprzyjemności".

>A złapanym na jechaniu 200km/h po ulicy miasta sąd grodzki jako karę dodatkową powinien zlecać 40 godzin pracy przy myciu zwłok w prosektorium zakładu medycyny sądowej.
Zgadzam się z Panem. Za ten pomysł dałem Panu plusa. Jednak moim zdaniem 40 godzin pracy to za dużo, mogłoby to negatywnie odbić się na kondycji psychicznej delikwenta. Myślę, że kilka godzin w prosektorium zakładu medycyny sądowej spełniłoby zadananie resocjalizacji nadpobudliwego kierowcy.
Pozdrawiam
M. Satanisław (499 punktów)

>Czy Pan wyobraża sobie reakcję 13 letniego chłopaka na tak drastyczne zdjęcia?<

Tak - będzie uważał na jezdni.

>Niech Pan zaprowadzi swoje dzieci do prosektorium na "wycieczkę krajoznawczą"<

Rada spóźniona - już były.

>Dzieciakom można powiedzieć o zagrożeniach czyhających na drogach.<

A one będą ziewać.

A teraz powiem panu, jak przekonałem kilku moich opornych pacjentów, by brali leki na nadciśnienie. Zaprowadziłem do pobliskiego hospicjum Caritasu i pokazałem im sparaliżowanych, sikających i srających pod siebie pacjentów, którzy też nie chcieli się leczyć i zaliczyli udar mózgu.

To działa - a gadać można sobie do śmierci usranej.
Brzozowska
>przekonałem kilku moich opornych pacjentów, by brali leki na nadciśnienie. Zaprowadziłem do pobliskiego hospicjum Caritasu i pokazałem im sparaliżowanych...

"Zaprowadziłem - pokazałem" ojej, jaki ofiarny pan doktor, wycieczki pacjentom urządzał!
Ci "oporni pacjenci" to bardzo bliska rodzina? (bo i do prosektorium dla nauczki ciągało się latorośl własną).

A tak w ogóle to lekarze widoki z prosektorium i inne "obrazy kliniczne" mają raczej obcykane, ale czy są dzięi temu ostrożniejsi? A przypadek prof. Religi?

Byłoby naukowo przyjrzeć się statystykom.
Sylwia (23 punktów)
>Takie zdjęcia powinny być pokazywane w każdej szkole, zamiast uczenia o antykoncepcji.

W szkole uczy się o antykoncepcji?Nie zauważyłam...
bezniku (1690 punktów)
,,Dzieciakom można powiedzieć o zagrożeniach czyhających na drogach''

Można powtarzacz to i dzieciakom i dorosłym ale i tak większość z nich będzie to olewała. Przed pięcioma minutami dowiedziałem sie ze mój kolega miał wypadek, kierował dostawczym starem i jakieś dzieciaki full wypas bryczką tatusia wpiepszyły mu sie w tyłek. Nie wiem czy wyglądało to tak jak na pierwszym zdjęciu ze stronki jaką zapodałem ale zginęli na miejscu.

,,Takie zdjęcia powinny być pokazywane w każdej szkole''

Takie zdjęcia (właściwie to nawet o wiele słabszcze..) pozauje sie na kursie prawa jazdy. Ostatnio oglądałem właśnie taki film bodajże ,,Jedno życie'' - typowy filmik żeby przestraszyć co sie stanie jak nie będziemy uważać (lub mieli pecha....). Czy warto by pokazywać takie foty w szkole ? Jakoś mam mieszane uczucia...

,,W szkole uczy się o antykoncepcji?Nie zauważyłam...''

Gdy ja chodziłem do gimnazjum (6 lat temu - rocznik 86- czyli rocznik eksperymentalny) miałem takie coś jak ,,przystosowanie do zycia w rodzinie'' i było tam o masturbacji, rodzinie, i jak powinno sie zabezpieczać przed ,,wpadką''. Ale jako że lekcje polegały głównie na oglądaniu filmów z wychowawczynią wiele sie z tego nei wyniosło. Potem w 3 klasie liceum miałem powtórke z rozrywki tym razem prowadzone z profesjonalnym seksuologiem. Niby nic odkrywczego, choc klasa czesto dla zwały pytała prowadząc o rożne ciekawe tematy (seks analny, czy prezerwatywę można stosowac kilka razy czy tez czy można zajsc w ciąze całując plakat z Riki Martinem)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365