Racjonalista - Strona głównaDo treści
REAKTYWACJA ODDZIAŁU ŁÓDZKIEGO PSR 28 MARCA !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
25-03-2009 14:15Magda Kowalczyk (711 punktów)REAKTYWACJA ODDZIAŁU ŁÓDZKIEGO PSR 28 MARCA !!!
Ocena 2 na 2
SPOTKANIE PSR w Łodzi

Zaproszenie

Dnia 28 marca o godzinie 17.00 w klubie "Improwizacja" (Łódź ul. Stefanowskiego 17) odbędzie się spotkanie reaktywacyjne łódzkiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Myślą przewodnią spotkania jest "Ateizm to brzmi dumnie". Prowadzącymi będą Dariusz Kaliszuk oraz Magdalena Kowalczyk, wśród zaproszonych gości: Mariusz Agnosiewicz - wieloletni prezes PSR oraz twórca portalu Racjonalista.pl oraz Agnieszka Zakrzewicz - łódzka ateistka mieszkająca od lat w Rzymie.

Zapraszamy osoby zainteresowane członkostwem i aktywnością w stowarzyszeniu. Przewidujemy regularność spotkań i organizację inicjatyw promujących racjonalizm.

Przewidywany plan spotkania:

1. Wprowadzenie - Dariusz Kaliszuk
2. Osobiste doświadczenia w związku z byciem ateistą - Magdalena Kowalczyk
3. Z Rzymu do Łodzi - refleksje polskiej ateistki - Agnieszka Zakrzewicz
4. Słowo o PSR i o portalu Racjonalista.pl - Mariusz Agnosiewicz
5. Pokaz filmów o PSR dla zainteresowanych na kanale you tube
6. Dyskusja
7. Reaktywacja oddziału łódzkiego - lista członków
8. Wyznaczenie miejsca i daty regularnych spotkań
9. Propozycja działań integracyjnych i inicjatyw promujących racjonalizm
10. Omówienie konferencji - przyszłej debaty - określenie zadań i planu działania

Prosimy o zgłoszenie swojej chęci udziału w spotkaniu PSR w Łodzi na adres lp.teno.orp@kyzclawokm w celu wcześniejszego zarezerwowania stolików.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gustaw (370 punktów)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że łódzki ośrodek PSR będzie działał należycie. Słowem: reaktywacja powiodła się
Sylwia
zdjęcia, chcę zdjęcia!
Gustaw (370 punktów)
Zdjęcia robiła Agnieszka. Masz Jej wizytówkę. Myślę, że Ci udostępni.
slebden (355 punktów)
Być może. Ale ja bym profilaktycznie z werblami i fanfarami zaczekał jeszcze z miesiąc. Choć lepiej ze dwa... trzy miesiące.


"Cynically speaking, one could say that it is true to life to be cynical about it." - Paul Tillich
Gustaw (370 punktów)
Poczekamy

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365