Drodzy Członkowie i Sympatycy krakowskiego oddziału PSR, Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie oddziału, które odbędzie się w środę, 15 kwietnia, o godzinie 19 w kawiarni Literackiej przy ulicy Kanoniczej 1. Spotkanie poświęcone będzie podsumowaniu ostatniego panelu dyskusyjnego zorganizowanego w klubie Pod Jaszczurami, zaplanowaniu serii następnych debat, doprecyzowaniu szczegółów debaty na temat narkotyków, która odbędzie się na początku maja, podsumowaniu stopnia zaawansowania innych projektów oddziału. Wszyscy, zarówno należący do PSR jak i zainteresowani naszą działalnością, mile widziani. Pozdrawiam, Wojciech Skorupski |