Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niekonwencjonalne "leczenie"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-07-2007 14:55J.Szulc (5723 punktów)Niekonwencjonalne "leczenie"
Włochy: Lekarz przepisał pacjentce seks dwa razy w tygodniu
2007-07-05 14:11

Seks dwa razy w tygodniu, ale nie więcej - taką "kurację" przepisał lekarz na pogotowiu w okolicach Genui (północne Włochy), do którego zgłosiła się ciężko przestraszona młoda kobieta.

Już znużyły mnie tematy "podrzucane" przez p. M.S.
Może teraz trochę o "normalnych" preferencjach i do tego w dość ciekawym (moim zdaniem) kontekście.
A że to wątek "Bazgroły", to i chyba nikt się nie wkurzy, prawda?
Wiadomość skopiowana z "Wiadomości o2.pl.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

TyDraniu (6569 punktów)

>Seks dwa razy w tygodniu, ale nie więcej - taką "kurację"
>przepisał lekarz na pogotowiu w okolicach Genui (północne
>Włochy), do którego zgłosiła się ciężko przestraszona młoda
>kobieta.

Lekarz kazał ograniczyć do dwóch razy, czy zwiększyć do dwóch?
J.Szulc (5723 punktów)

Kwestia interpretacji albo potrzeby - tak myślę...
Sam pomysł do przemyślenia w dobie strajków i utrudnionego (?) dostępu do kompleksowych badań, prawda?

Pozdrawiam.

---
Osnowa
>Seks dwa razy w tygodniu, ale nie więcej - taką "kurację"
>przepisał lekarz...

Nie wiadomo jakie formy seksu preferuje ta pacjentka, bo może szkodliwe?

>Już znużyły mnie tematy "podrzucane" przez p. M.S.

Nie są obowiązkowe.

(Ale zdaje się, że masz wyrzuty sumienia.)
J.Szulc (5723 punktów)

Gdybym jeszcze wiedziała, z jakiego powodu niby mam mieć te wyrzuty...

---
M. Satanisław (499 punktów)
>Gdybym jeszcze wiedziała, z jakiego powodu niby mam mieć te wyrzuty...<

A to tylko Pani może wiedzieć - bo jak mniej, jak dwa razy w tygodniu - to wyrzuty, że za mało, a jak częściej, niż dwa razy w tygodniu - to wyrzuty, że zbyt intensywnie
Osnowa
>Gdybym jeszcze wiedziała, z jakiego powodu niby mam mieć te wyrzuty...

Z powodu wybrzydzania na Satanisława w "nieludzkiej dyskryminacji padofili".

I tu: "znużyły mnie tematy..."

Nawiasem: znużyły - ale nie aż tak, żeby o nich nie wspomnieć.
Zyga (1539 punktów)
>Włochy: Lekarz przepisał pacjentce seks dwa razy w
>tygodniu

Czy wiadomo na jaką dolegliwość to lekarstwo?
J.Szulc (5723 punktów)

>Czy wiadomo na jaką dolegliwość to lekarstwo?

Hmm... myślę, że na prawie każdą


---
M. Satanisław (499 punktów)
>Już znużyły mnie tematy "podrzucane" przez p. M.S.
>Może teraz trochę o "normalnych" preferencjach<

Nie "normalnych", tylko normalnych.
A co do znużenia - o to chodziło, by zrównując do absurdu seksualne plugastwo wszelakie wreszcie moi adwersarze doszli do wniosku, że tylko miłość między dorosłą kobietą i dorosłym mężczyzną nie jest paskudną dewiacją - reszta to rynsztok.
Cała reszta, nie tylko kazirodcy czy pedofile.

P.S. Ten doktorek makaroniarz nie douczył się. Seks nie dwa razy w tygodniu, lecz dwa razy dziennie. I nie maksimum, lecz minimum
Jeden warunek - nie z byle kim. Koza, dziecko, kolega jednej płci, gumowa lala czy matka odpadają.
05-07-2007 22:49 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)

Czy p. M.S. uważa, że my (ja) nie wiemy, że tylko miłość między dorosłymi, mężczyzną i kobietą jest tą najwspanialszą i najprawdziwszą?
Ten przysłowiowy kij w mrowisku był niesmaczny, czasem wręcz wulgarny.
Pańską taktykę już "rozgryzłam", nie zmienia to jednak faktu, że namieszał pan niemiłosiernie.

A ten wątek miał dostarczyć odrobiny luzu i śmiechu.
To też bywa potrzebne, żeby choćby trochę dystansu sobie wyrobić.
Wszystko wokół takie ponure i przygnębiające.

Pozdrawiam.

---
LM50 (153 punktów)
Leczył ją na ból głowy?
Swoją drogą, stare panny (kawalerowie) są nie do życia, bo są starymi pannami, czy są starymi pannami bo są nie do życia?
A może to było lekarstwo na bezpłodność?

J.Szulc (5723 punktów)

Schorzenie nie zostało opisane, ponieważ zapewne było chronione tajemnicą lekarską . Jeśli zapoznałeś sie z notką prasową, to wiesz. Myślę jednak, że to nie najgorsze lekarstwo na wszystko.
Myślę, że na wszelkie frustracje i problemy osobowościowe również - to tak a'propos staropanieństwa/ starokawalerstwa
Jakby co, to może spróbuj i podziel sie uwagami...?

Nauczona złym doświadczeniem na tym Forum zaznaczam, ze to żart... albo i nie

Pozdrawiam.

---
LM50 (153 punktów)
>Jakby co, to może spróbuj i podziel sie uwagami...?
Może lepiej nie - oj, dopiero by mi się dostało...
a doświadczeń starokawalerskich od czasów szkółki nie mam...
Pomyślałem o bólu głowy bo to najczęstszy wykręt żon wszelakich... a przynajmniej najbardziej znany.
Ale masz rację, może ona sfrustrowana była? albo miała chłopa lebiegę?

>Nauczona złym doświadczeniem na tym Forum zaznaczam, ze to żart... albo i nie
>Pozdrawiam.
Przepraszam że tak późno odpowiadam - praca... mówili kiedyś że nie zając, nie ucieknie... eh...
J.Szulc (5723 punktów)

>Przepraszam że tak późno odpowiadam - praca... mówili kiedyś że nie zając, nie ucieknie... eh...

Ha! Lepiej późno, niż wcale ,tym bardziej, że z humorem, którego potrzeba chyba każdemu.
Podobno jeśli już nie zalecana terapia, to chociaż temat o niej jest "bezpieczny", i co za tym idzie - zdrowy.
Tym bardziej w dobie wiecznych ataków słownych, wulgarności i tępoty umysłowej... .
Z tego, co mi wiadomo, ból głowy jest wykrętem, więc raczej w/w lek nie miałby tu zastosowania. Ale w każdym innym.... no, no...

Pozdrawiam.

P.S. Kobiety na wszystko mają swój "ból głowy".
Mężczyźni pracę?

"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
LM50 (153 punktów)
>P.S. Kobiety na wszystko mają swój "ból głowy".
>Mężczyźni pracę?
zaraza... wiesz? coś w tym jest...
J.Szulc (5723 punktów)

Dzięki bardzo - teraz mam już pewność

Pozdrawiam.

"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365