Racjonalista - Strona głównaDo treści
Klewki to jednak prawda...no może pół prawda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-06-2006 19:47Lorenc-Karcz (218 punktów)Klewki to jednak prawda...no może pół prawda
Witam. Dziś często przytaczam na forum wczoraj oglądane programy w TVP więc i ten temat zacznę w klimacie TV.
Wczoraj wieczorem wyemitowano 25 minutowy film Marii Wiernikowskiej dotyczący min. słynnego ladowania talibów w Klewkach. Okazało się, iż jednak Lepper wiedział, że w którymś kosciele dzwonią, ale nie wiedział, w którym.
Tego sam bym się nie spodziewał, ale jak się okazuje Polska to kraj wielu mozliwosci.
A co o całej sprawie sądzą użytkownicy forum? Absurd goni absurd.
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gowfrog (113 punktów)
Czy to nie w tej właśnie miejscowości talibowie mieli swoje wąglikowe laboratoria, o czym zresztą Lepper krzyczał w sejmie kilka lat temu? Z tego co pamiętam, był całkiem nieźle obeznany w temacie, miał nawet przedstawiać w prokuraturze dowody w tej i innych sprawach, które jakoś nigdy tam nie dotarły...
Pozdrawiam
Nihilia (115 punktów)
Moim zdaniem nawet, jeśli w Klewkach talibowie wstrzykiwali bakterie krowom, sprawa pozostanie najwyżej tanią sensacją dla zwolenników pana L.
Lorenc-Karcz (218 punktów)
Otóż nie o talibów chodzi,lecz o biznesmenów afgańskich ( powiąznych z Al-Kaidą - podobno),którzy robili interesy z właścicielem firmy w Klewkach.Przywiózł ich na swój teren własnym smigłowcem. A jak wiadomo jak w Polsce ktos wygląda inaczej niż przeciętny chcrześcijanin to musi być talibem
Rzecz w tym, iż do Leppera przyszedł facet,który chciał poprosić go o pomoc w w aferze finansowej związanej z właścicielem Klewek -nikt z tzw. rozsądnych polityków nie reagowałna jego prośby i łapówki. Oczywiście trybun ludowy wychwyciłz całej sprawy tylko owych "talibów"i mniej więcej tak to w sejmie przedstawił. Tymczasem okazuje się, że jednak miał na myśli jakowąś aferę finansową, w którą była zamieszana cała ówczesna administracja rządowa.
A co do wąglika to podobno w owych Klewkach testowano na krowach szczepy najróżniejszych bakterii i chorób.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365