Witam Czy bylibyście zainteresowani rozrganizowaniem spotkania racjonalistów na terenie Brukseli szukam kontaktów z osobami mieszkającymi w Belgii i wokolicach Brukseli pomoge w zorganizowaniu tego spotkania prosze pisać na emaila lub poczte profilu
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.