W imieniu Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Warszawa w Europie wespół z Fundacją im. Róży Luksemburg i Forum Klubowym serdecznie zapraszam na
KONFERENCJĘ w dniu 21 maja (czwartek) o g. 17. 00. w PTE przy Nowym Świecie 49
zatytułowaną
„Nadawca: lewica. Odbiorca: poszukiwany”
z udziałem:
prof. Radosława Markowskiego (Wymiary współzawodnictwa w polskim systemie politycznym a elektorat lewicowy}
prof. Jerzego Bartkowskiego (Lewica i lokalność)
Teresy Jakubowskiej (Lewica a elektorat antyklerykalny)
Tomasza Kality (Odbiorcy i kanały lewicowej komunikacji)
Organizatorzy stawiają do dyspozycji najnowszy numer (3 i 4/2009) "Forum Klubowego".
pozdrawiam Leszek Lachowiecki |