Oczywiście, indeksować, indeksować co sie da. Proponuje na początek: Mitologię, Baśnie Braci Grimm, Koran, Czerwonego Kapturka. Jak się ktoś uprze to zawsze znajdzie cos co mu się nie spodoba. LPR-ce idąc z tym postępem potępiają w czambuł wiersze Brzechwy proponując indeks włąśnie, oczywiście że się należy, jasne. Proponuję tedy powołanie specjalnej komisji lub Zakładu Badań Poprawności Dzieł Wszelakich przy IPN. Nie zostaniemy w tyle za światem, który to nam ucieka a my drepczemy w miejscu śniąc obłudnie, że jesteśmy wolni a zupełnie nie o wolność tu chodzi która to jest wartością iluzoryczną i niedościgłą, więc coż się nią tak przejmować.
|