Dziś tj. 25. V. rozpoczął się Bałtycki Festiwal Nauki. Uważam iż jest to świetna okazja do racjonalistycznej integracji. Szczegółowe informacje dotyczące imprez znajdziecie na: www.festiwal.gda.pl . Gdyby ktoś się zdecydował, niech pisze na: lp.atsilanojcar@talip.p, lub gg 6336722 |