W dniu 3 czerwca 2006 roku odbędzie się kolejny Piknik Naukowy Polskiego Radia BIS. Impreza odbywać się będzie, w Warszawie, jednocześnie w dwóch miejscach: na rynku Nowego Miasta oraz na Podzamczu. W dodz. 11.00-20.00 Transmisje Pikniku prowadzi Polskie Radio BIS, natomiast relacje zamieszczą wszystkie programy Polskiego Radia oraz stacje televizyjne. |