A jednak! Dla mnie jest to zaskoczenie. Wiedziałem, że ten moment nadejdzie (dymisja Marcinkiewicza), ale nie tak szybko. Trudno zrozumieć tą decyzję. Wysokie poparcie społeczeństwa dla Marcinkiewicza było, wg mnie, gwarantem stabilizacji fotela premiera. Chyba za dużo pozwolił sobie (były) premier, chociażby spotkanie z Tuskiem i sprawa doboru prezesów do spółek rządowych za plecami Wielkiego Prezesa. Ciekawy jestem jak zareaguje świat i rynki. W końcu Jarek weźmie wszystko w swoje ręce  Pozdr.
|