Zapraszam na kolejną, już szóstą edycję Lubelskiego Festiwalu Nauki w dniach 19-25 września. Głównym organizatorem jest Politechnika Lubelska. Wszystkie szczegóły (kalendarz imprez, program) można znaleźć na stronie www.festiwal.lublin.pl/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.