Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowe Forum dyskusyjne Klubu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
06-11-2009 12:03Joachim PatryasNowe Forum dyskusyjne Klubu
Wczoraj uruchomione zostało Nowe Forum dyskusyjne Klubu Kultury Współżyci i Tolerancj im. Tadeusza Kotarbińskiego.
Nie jest ono oczywiście konkurencją dla Forum Racjonalisty, które w moim przekonaniu jest bardzo ciekawe i bezkonkurencyjne. Forum dyskusyjne Klubu - tak jak poprzednie - ma charakter bardziej kameralny i w zamiarze stanowi elektroniczną formułę poszerzenia naszych klubowych dyskusji. Innymi słowy chodzi nam o to by w wymianie myśli i opinii Klub nie zamykał sie do swojego grona członków i sympatyków. Każdy uczestmik naszego Forum dyskusyjnego jest mile widziany. Obok forum jest także: "Subiektywny przegląd prasy".
Klub działa na rzecz propagowania idei: racjonalizmu, humanizmu i tolerancji. Szerzej o nas na naszej stronie.

Joachim Patryas
przewodniczący Klubu Kultury Współżycia i Tolerancji im. Tadeusza kotarbińskiego
www.kkwitolerancji.com


Joachim Patryas

>
Przez godzinę wejście na Forum "zawiesiło" się. Teraz jest OK
www.kkwitolerancji.com
Joachim Patryas
> Przez godzinę Forum "zawiesiło" się. Teraz jest OK
Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko w porządku
www.kkwitolerancji.com
SloniSko (1109 punktów)
Jeśli mowa o forum, to wypadałoby podać linka do forum, a nie do strony.
Która to ma takie menu w technologii flash, które nie dosyć, że nie jest szczególnie fikuśne, to dodatkowo prawie w ogóle nie funkcjonalne

www.kkwitolerancji.com/noweforum.html


"Never assume anything" - A. Milne
Joachim Patryas
>Jeśli mowa o forum, to wypadałoby podać linka do forum, a nie do strony.
>Która to ma takie menu w technologii flash, które nie dosyć, że nie jest szczególnie fikuśne, to dodatkowo prawie w ogóle nie funkcjonalne
>www.kkwitolerancji.com/noweforum.html
>
"Never assume anything" - A. Milne

>
Teraz Forym funkcjonuje.
A czy jest fikuśne to oczywiście mili goście naszego Forum ocenią.
Pozdrawiam
J.P.
07-11-2009 13:44 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>A czy jest fikuśne to oczywiście mili goście naszego Forum ocenią.
Nie będę miły, lecz szczery do "bulu": to nie najlepsza fikuśność.

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
Joachim Patryas
>>A czy jest fikuśne to oczywiście mili goście naszego Forum ocenią.
>Nie będę miły, lecz szczery do "bulu": to nie najlepsza fikuśność.

Jak zwykle początki są trudne. Jednak także od gości zależy jakość Nowego Forum. "stare" Forum dyskusyjne działało ok. 5 lat, natomiast nowe dopiero dwa dni.
Za odwiedziny Forum i uwagi krytyczne dziękuję internautą którzy podpisują się: SloniSko i Osnowa.
Pozdrawiam
Sylwek (15472 punktów)
No sam fakt użycia Flasha każe oceniać witrynę nisko od strony technicznej.
Kowalska (14008 punktów)
>Wczoraj uruchomione zostało Nowe Forum dyskusyjne Klubu Kultury Współżyci i Tolerancj im. Tadeusza
>Kotarbińskiego.

   No no, ciekawe tam muszą być dyskusje.

Tolerancję już pominęłam
Joachim Patryas
>>Wczoraj uruchomione zostało Nowe Forum dyskusyjne Klubu Kultury Współżyci i Tolerancj im. Tadeusza
>>Kotarbińskiego.
>    No no, ciekawe tam muszą być dyskusje.
>Tolerancję już pominęłam
>
Kiedyś był chochlik drukarski. Tu niestety być może brak spostrzegawczości, bo chyba w moim wieku nie chodzi o roztargnienie.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365