Wykryłem tajną właściwość Forum!
Posty o treści niezgodnej z rzeczywistymi poglądami autora po ok. kwadransie błękitnieją, po czym znikają. Nawypisywałem tu dziś w nocy - przyznaję ze skruchą - trochę nonsensów - i nieco zaspany gapiłem się bezmyślnie (!) w ekran. Po kwadransie tło posta zbłękitniało, potem zbladło, a w końcu program się przeładował i cały post zniknął. Przeglądanie forum nie dało żadnego rezultatu - kamień w wodę. Czyż to nie cudowne?
Zresztą możecie ten racjonalistyczny błękitny czyściec (czyścik?) wypróbować sami, bez skrępowania pisząc tu oczywiste irracjonalizmy. Polecam każdemu racjonaliście to cudowne racjonalistyczno - metafizyczne doświadczenie! .
|