Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pierwsza komórka itd.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
10-09-2003 04:10Leon Bod BielskiPierwsza komórka itd.
Po błyskawicznym zakazie reklamy "pierwszej komórki", jaką "czerwone berety" wymogły na wolnych, niezależnych, samorządnych i samofinansujących się mediach- w przeciwieństwie do żyjącego z naiwności ludzkiej, dotacji, sępienia i zwykłego wyłudzania Krk- rychło pewnie przyjdzie kolej na reklamę "Biosteronu"...Powód- cytuję za Pr.I P.Radia: "usuwa zmęczenie, apatię" i chyba to, co dla Krk najgorsze, bijące w podstawy Jego bytu -cyt: "opóźnia procesy starzenia, poprawia potencję, usuwa poczucie winy"- koniec cytatu. A to już jest niedopuszczalne, uderza w fundamenty powodzenia i wielkości Kościoła, wszak z seksualnych fobii-pomimo chętnego bo szmalcownego pokropku i wyzyskiwania naiwności spłodzonych tą drogą i skatolicyzowanych "owoców", z wiary w boskie przeznaczenie długości i jakości ścieżki życia- i chytrze sterowanej ofiarności utrzymywanych w permanentnym poczuciu winy milionów baranków wyrosła i dalej rośnie potęga Krk, Matki Naszej i Ojca Naszego- jedynej we Wszechświecie tak patologicznej "podstawowej komórki społecznej", gdzie Rodzice żyją z krwawicy, naiwności i zdzierstwa swoich klepiących nędzę dzieci...Zawsze zatroskany o dobro Matki Naszej i Ojca Naszego ("poza którymi nie masz zbawienia")

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365