Przeczytałem tekst dotyczący powiązań Rydzyka i Leppera z Milionerem Kobylańskim. Jeśli faktycznie okaże się, że ów człek, miał powiązania z nazistami, ojciec Tadeusz Rydzyk będzie chyba w dość trudnym położeniu, zważając na to, że najprawdopodobniej brał od tego człowieka pieniądze. Co wy na to? Czy zwolennicy Radia Maryja znowu zbojkotują, jak to jest w ich zwyczaju, nowe doniesienia w sprawie nieczystych chwytów swego góru? Szczerze wątpię, żeby poddani RM nagle otworzyli oczy i odeszli od swego ukochanego pupila. |