czym wogole jest rasizzm zaglądając do encykopedii mozemy sie dowiedzieć:zespół poglądów opartych na pseudonaukowej tezie o nierówności ras ludzkich, fałszywie interpretujący podstawy biologiczne, psychologiczne i kulturowe ich zróżnicowania. ja osobiscie uwazam ,ze to dyskryminacja innych ras ... ludzie ale po co potępiać inne rasy , wszyscy jesteśmy tacy sami powinniśmy sie szanowac bez względu na to co wyznajemy albo jak wyglądamy .Apel do wszystkich tych którzy sprzeciwiają sie rasizmowi. nawracajmy do równości...!!! |