Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dowcipy o mężczyznach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
17-10-2008 11:45Gosia (9452 punktów)Dowcipy o mężczyznach
Ocena 9 na 9
Jak mężczyźni definiują sprawiedliwy podział obowiązków domowych?
ona gotuje - on je
ona sprząta - on bałagani
ona pierze - on brudzi
ona prasuje - on gniecie...

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

17-10-2008 11:50
 Ocena 10 na 10
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

- Jak mogłeś porzucić żonę i zostawić ją samą?!
- Jak to samą? Zostawiłem ją z dziećmi.
.
glingor (640 punktów)
- Dlaczego mężczyzna produkuje tyle plemników żeby zapłodnić jedna komórkę jajowa?
- A widziałaś kiedyś faceta który pyta o drogę?

- Dlaczego mężczyźni są podobni do karaluchów?
- Kręcą się po kuchni i cholernie trudno się ich pozbyć.

- Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą facetom?
- Ma zaniżoną samoocenę.

pozdrawiam

panie


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Dlaczego mężczyźni tak rzadko pamiętają o rocznicy ślubu?
   Po pierwsze dlatego, że nie są masochistami.
   Po drugie, starają się niczego złego żonom nie pamiętać.
.
17-10-2008 22:07
 Ocena 12 na 12
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

- Kochanie, wyrzuć śmieci.
- Dopiero co usiadłem!
- A co robiłeś?
- Leżałem.
.
20-10-2008 10:57 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
-Nie leż na kanapie, tylko pomóż mi posprzątać!
-Przecież pomagam.Omiotłem wzrokiem sufit.
czes (4083 punktów)
Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość?
- Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.

Kiedy facet traci 90% swojej inteligencji?
- Gdy zostaje wdowcem.

Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny?
- Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci.
17-10-2008 23:24 
 Ocena 2 na 2
plodzien (7378 punktów)
>Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość?
>- Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.
>Kiedy facet traci 90% swojej inteligencji?
>- Gdy zostaje wdowcem.
>Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny?
>- Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci. >

Dlaczego mężczyzna pozostawia kobiecie mycie naczyń?
Ponieważ ma krótsze stopy i łatwiej mieszczą sie pod zlewem.
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
> Jak mężczyźni definiują sprawiedliwy podział obowiązków domowych?
> ona gotuje - on je
> ona sprząta - on bałagani
> ona pierze - on brudzi
> ona prasuje - on gniecie...
>
>

1. Mężczyzna do żony: Kochanie, podzielmy się obowiązkami domowymi, następująco: ty będziesz robić wszystko, a ja nic.

2. Mężczyzna jest jak kibel: albo zajęty albo zasrany.

A teraz anegdota: ja ważę 115 kilo, mój kumpel też ok 110, nasze żony natomiast są bardzo szczupłe. Patrząc na nas wymyśliły nowe określenie przodownika stada: Sapiec Alfa.
18-10-2008 00:37 
 Ocena 7 na 7
Arleta Bolda-Górna (525 punktów)
Dlaczego mężczyzna ma dziurkę na końcu penisa?
- Żeby tlen miał którędy dotrzeć do mózgu.

Kiedy facet mówi do rzeczy?
- Gdy otwiera szafę.

Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny?
- Bo on przeważnie już ma chłopaka.

Ech...

PSR Trójmiasto
jkl; (5859 punktów)
Na czym polega kryzys 50-latka?

Seks go już tak nie interesuje, a w sraniu jeszcze się nie rozsmakował.

Andrzej.51 (15814 punktów)
1.
Na bezludnej wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie jest naga dziewczyna.
Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy:
- Płyńmy do niej!
Na to czterdziestolatek:
- Spokojnie, zbudujmy najpierw tratwę.
A siedemdziesięciolatek:
- Panowie, po co. Stąd też dobrze widać.

2.
- Dlaczego faceci chcą się żenić z dziewicami?
- Bo nie mogą znieść krytyki.

3.
Ojciec rozmawia z dorosłym synem.
- Powiedz synu, dlaczego za każdym razem przyprowadzasz do domu same niskie dziewczyny, podczas gdy masz prawie dwa metry wzrostu? - pyta ojciec.
Na to syn:
- Ponieważ staram się mieć na uwadze to, co mi wpajałeś od dziecka.
- Tak, a o czym myślisz?
- Żeby wybierać zawsze mniejsze zło!
Andrzej.51 (15814 punktów)
1.
Mąż wraca pijany późno w nocy do domu.
- Skąd wracasz? - pyta żona.
- Z Atlantydy.
- Przecież Atlantyda jest zalana.
- A ja to niby nie.

2.
Mąż wchodzi na wagę łazienkową i mocno wciąga brzuch. Żona patrzy na to z politowaniem i pyta:
- Myślisz grubasie, że ci to pomoże?
- Oczywiście, że pomoże. Tylko w ten sposób mogę zobaczyć ile ważę.

3.
- Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość?
- Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.
- A co świadczy o tym, że dobrze wszystko obmyślił?
- Bo dokupił jeszcze kilka butelek whisky.
18-10-2008 21:33 
 Ocena 13 na 13
plodzien (7378 punktów)
Stoi nagi facet w łazience przed wielkim lustrem. Rozciera z niesmakiem zmarszczki na twarzy, gładzi łysinę. Dotyka sflaczałych bicepsów i z trudem wciąga brzuch by sprawdzic...
Jeszcze raz rzuca okiem na całe odbicie i stwierdza z satysfakcją: dobrze jej tak!
20-10-2008 11:02 
 Ocena 6 na 6
Gosia (9452 punktów)
Środek nocy, pan pod "dobrą datą" wraca do domu.
-Gdzie byłeś?!
-Grałem z kolegą w szachy
- Taaa... Jedzie od ciebie wódą!
- A czym ma jechać, szachami?
20-10-2008 12:17 
 Ocena 2 na 2
plodzien (7378 punktów)
>Środek nocy, pan pod "dobrą datą" wraca do domu. >
>-Gdzie byłeś?! >
>-Grałem z kolegą w szachy >
>- Taaa... Jedzie od ciebie wódą!
>- A czym ma jechać, szachami? >
>
Wraca zataczający się "Misiu" o 3 nad ranem. Z czeluści wspólnego gniazdka wypada na niego lepsza połowa.
- Gdzieś był!!!
- Naczynie......
- Na jakim czynie?
- Naczynie! Bo zaraz będę rzygał!!!
Andrzej.51 (15814 punktów)
1.
- Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny?
- Stać mnie było na znacznie więcej.

2.
- Dlaczego tak wiele kobiet tylko udaje, że ma orgazm?
- Bo wielu mężczyzn tylko udaje grę wstępną.

3.
Skłócone małżeństwo jedzie samochodem. W pewnej chwili mijają pasącą się na łące krowę, a żona złośliwie wskazuje na krowę i mówi:
- Popatrz, ktoś z twojej rodziny!
Na to mąż spokojnie:
- Tak, to moja teściowa.

4.
- Co jest potrzebne mężczyźnie, który ma wszystko?
- Kobieta, która pokazałaby mu, co z tym zrobić.

5.
- Jak mężczyzna sprząta i robi porządki w domu?
- Podnosi do góry nogi, by żona mogła odkurzać i zmywać podłogi.
19-10-2008 23:13 
 Ocena 12 na 12
plodzien (7378 punktów)
Kochanie, co byś zrobiła gdybyśmy wygrali w toto lotka?
- Szczerze? Wzięłabym połowę i odeszła od Ciebie.
- Tak? No to masz tu 12,50 i pakuj walizki.
20-10-2008 11:04 
 Ocena 10 na 10
Gosia (9452 punktów)
Rozmowa na giełdzie
-ten kryzys jest gorszy od rozwodu
-?
-straciłem połowę majątku, a żonę mam nadal.
krzychuking (72 punktów)
Pijany facet przychodzi późnym wieczorem do domu.
Już przy drzwiach "wita" go wściekła żona i mówi:
-Dosyc tego, codziennie wracasz do domu pijany, nie będę dłużej tolerowała twojego pijaństwa, musisz wybrac, albo ja, albo wódka!
Na to on odpowiada:
- A ile by tej wódki miało byc?

Patrz w gwiazdy, ale uważaj na drogę * WILHELM RAABE
24-10-2008 12:10 
 Ocena 6 na 6
matragon (2557 punktów)

Pewnego dnia w rajskim ogrodzie, Ewa zwraca się do Boga: - Mam problem.
- O co chodzi Ewo?
- Ja wiem, że dzięki Tobie istnieję
i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.

- Dlaczego Ewo?
- Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami.

- Aha Ewo, w takim wypadku stworzę Ci mężczyznę.
- Co to jest "mężczyzna"?

- Mężczyzna będzie stworzeniem, ale nie tak wspaniałym jak Ty. Dlatego, niestety, będzie miał wiele złych cech: będzie kłamał, oszukiwał, będzie leniwy i nieraz będziesz miała z nim ciężkie życie. Wprawdzie będzie miał większe mięśnie, ale to tylko po to, żeby mógł lepiej Tobie służyć. Stworzę go bowiem dla dla Twojej zabawy i przyjemności. Będzie on ograniczony, nierozsądny i będzie zadowalał się tym, co zje i wypije. Nie będzie zbyt sprytny ani mądry, więc będzie potrzebował Twojej rady i pomocy. Bardzo więc szybko nauczysz się nim posługiwać i nim kierować tak, że będzie robił dokładnie to, co tylko będziesz chciała...

- Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?

- Hm... Możesz go mieć pod pewnym warunkiem.
Jakim?

- Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony pierwszy. ...ale pamiętaj...

to nasz malutki sekret...wiesz...tak między nami, Kobietami...


Michał 'matragon' Worgacz

NON SERViAM

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365