 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-10-2008 11:45 | Gosia (9452 punktów) | Dowcipy o mężczyznach
9 na 9 | Jak mężczyźni definiują sprawiedliwy podział obowiązków domowych? ona gotuje - on je ona sprząta - on bałagani ona pierze - on brudzi ona prasuje - on gniecie...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
10 na 10 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
- Jak mogłeś porzucić żonę i zostawić ją samą?! - Jak to samą? Zostawiłem ją z dziećmi. .
|
|
7 na 7 | glingor (640 punktów) | - Dlaczego mężczyzna produkuje tyle plemników żeby zapłodnić jedna komórkę jajowa? - A widziałaś kiedyś faceta który pyta o drogę?
- Dlaczego mężczyźni są podobni do karaluchów? - Kręcą się po kuchni i cholernie trudno się ich pozbyć.
- Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą facetom? - Ma zaniżoną samoocenę.
pozdrawiam
panie
prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
|
|
2 na 2 | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) |
Dlaczego mężczyźni tak rzadko pamiętają o rocznicy ślubu? Po pierwsze dlatego, że nie są masochistami. Po drugie, starają się niczego złego żonom nie pamiętać. .
|
|
12 na 12 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
- Kochanie, wyrzuć śmieci. - Dopiero co usiadłem! - A co robiłeś? - Leżałem. .
|
|
 | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) | -Nie leż na kanapie, tylko pomóż mi posprzątać! -Przecież pomagam.Omiotłem wzrokiem sufit.
|
|
8 na 8 | czes (4083 punktów) | Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.
Kiedy facet traci 90% swojej inteligencji? - Gdy zostaje wdowcem.
Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny? - Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci.
|
|
 | 2 na 2 | plodzien (7378 punktów) | >Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość? >- Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej. >Kiedy facet traci 90% swojej inteligencji? >- Gdy zostaje wdowcem. >Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny? >- Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci. >
Dlaczego mężczyzna pozostawia kobiecie mycie naczyń? Ponieważ ma krótsze stopy i łatwiej mieszczą sie pod zlewem.
|
|
3 na 3 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > Jak mężczyźni definiują sprawiedliwy podział obowiązków domowych? > ona gotuje - on je > ona sprząta - on bałagani > ona pierze - on brudzi > ona prasuje - on gniecie... > >
1. Mężczyzna do żony: Kochanie, podzielmy się obowiązkami domowymi, następująco: ty będziesz robić wszystko, a ja nic.
2. Mężczyzna jest jak kibel: albo zajęty albo zasrany.
A teraz anegdota: ja ważę 115 kilo, mój kumpel też ok 110, nasze żony natomiast są bardzo szczupłe. Patrząc na nas wymyśliły nowe określenie przodownika stada: Sapiec Alfa.
|
|
 | 7 na 7 | Arleta Bolda-Górna (525 punktów) | Dlaczego mężczyzna ma dziurkę na końcu penisa? - Żeby tlen miał którędy dotrzeć do mózgu.
Kiedy facet mówi do rzeczy? - Gdy otwiera szafę.
Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny? - Bo on przeważnie już ma chłopaka.
Ech...
PSR Trójmiasto
|
|
4 na 4 | jkl; (5859 punktów) | Na czym polega kryzys 50-latka? Seks go już tak nie interesuje, a w sraniu jeszcze się nie rozsmakował.
|
|
7 na 7 | Andrzej.51 (15814 punktów) | 1. Na bezludnej wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie jest naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy: - Płyńmy do niej! Na to czterdziestolatek: - Spokojnie, zbudujmy najpierw tratwę. A siedemdziesięciolatek: - Panowie, po co. Stąd też dobrze widać.
2. - Dlaczego faceci chcą się żenić z dziewicami? - Bo nie mogą znieść krytyki.
3. Ojciec rozmawia z dorosłym synem. - Powiedz synu, dlaczego za każdym razem przyprowadzasz do domu same niskie dziewczyny, podczas gdy masz prawie dwa metry wzrostu? - pyta ojciec. Na to syn: - Ponieważ staram się mieć na uwadze to, co mi wpajałeś od dziecka. - Tak, a o czym myślisz? - Żeby wybierać zawsze mniejsze zło!
|
|
6 na 6 | Andrzej.51 (15814 punktów) | 1. Mąż wraca pijany późno w nocy do domu. - Skąd wracasz? - pyta żona. - Z Atlantydy. - Przecież Atlantyda jest zalana. - A ja to niby nie.
2. Mąż wchodzi na wagę łazienkową i mocno wciąga brzuch. Żona patrzy na to z politowaniem i pyta: - Myślisz grubasie, że ci to pomoże? - Oczywiście, że pomoże. Tylko w ten sposób mogę zobaczyć ile ważę.
3. - Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej. - A co świadczy o tym, że dobrze wszystko obmyślił? - Bo dokupił jeszcze kilka butelek whisky.
|
|
 | 13 na 13 | plodzien (7378 punktów) | Stoi nagi facet w łazience przed wielkim lustrem. Rozciera z niesmakiem zmarszczki na twarzy, gładzi łysinę. Dotyka sflaczałych bicepsów i z trudem wciąga brzuch by sprawdzic... Jeszcze raz rzuca okiem na całe odbicie i stwierdza z satysfakcją: dobrze jej tak!
|
|
 | 6 na 6 | Gosia (9452 punktów) | Środek nocy, pan pod "dobrą datą" wraca do domu. -Gdzie byłeś?! -Grałem z kolegą w szachy - Taaa... Jedzie od ciebie wódą! - A czym ma jechać, szachami?
|
|
|  | 2 na 2 | plodzien (7378 punktów) | >Środek nocy, pan pod "dobrą datą" wraca do domu. > >-Gdzie byłeś?! > >-Grałem z kolegą w szachy > >- Taaa... Jedzie od ciebie wódą! >- A czym ma jechać, szachami? > > Wraca zataczający się "Misiu" o 3 nad ranem. Z czeluści wspólnego gniazdka wypada na niego lepsza połowa. - Gdzieś był!!! - Naczynie...... - Na jakim czynie? - Naczynie! Bo zaraz będę rzygał!!!
|
|
5 na 5 | Andrzej.51 (15814 punktów) | 1. - Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? - Stać mnie było na znacznie więcej.
2. - Dlaczego tak wiele kobiet tylko udaje, że ma orgazm? - Bo wielu mężczyzn tylko udaje grę wstępną.
3. Skłócone małżeństwo jedzie samochodem. W pewnej chwili mijają pasącą się na łące krowę, a żona złośliwie wskazuje na krowę i mówi: - Popatrz, ktoś z twojej rodziny! Na to mąż spokojnie: - Tak, to moja teściowa.
4. - Co jest potrzebne mężczyźnie, który ma wszystko? - Kobieta, która pokazałaby mu, co z tym zrobić.
5. - Jak mężczyzna sprząta i robi porządki w domu? - Podnosi do góry nogi, by żona mogła odkurzać i zmywać podłogi.
|
|
 | 12 na 12 | plodzien (7378 punktów) | Kochanie, co byś zrobiła gdybyśmy wygrali w toto lotka? - Szczerze? Wzięłabym połowę i odeszła od Ciebie. - Tak? No to masz tu 12,50 i pakuj walizki.
|
|
|  | 10 na 10 | Gosia (9452 punktów) | Rozmowa na giełdzie -ten kryzys jest gorszy od rozwodu -? -straciłem połowę majątku, a żonę mam nadal.
|
|
2 na 2 | krzychuking (72 punktów) | Pijany facet przychodzi późnym wieczorem do domu. Już przy drzwiach "wita" go wściekła żona i mówi: -Dosyc tego, codziennie wracasz do domu pijany, nie będę dłużej tolerowała twojego pijaństwa, musisz wybrac, albo ja, albo wódka! Na to on odpowiada: - A ile by tej wódki miało byc?
Patrz w gwiazdy, ale uważaj na drogę * WILHELM RAABE
|
|
 | 6 na 6 | matragon (2557 punktów) |
Pewnego dnia w rajskim ogrodzie, Ewa zwraca się do Boga: - Mam problem. - O co chodzi Ewo? - Ja wiem, że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.
- Dlaczego Ewo? - Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami.
- Aha Ewo, w takim wypadku stworzę Ci mężczyznę. - Co to jest "mężczyzna"?
- Mężczyzna będzie stworzeniem, ale nie tak wspaniałym jak Ty. Dlatego, niestety, będzie miał wiele złych cech: będzie kłamał, oszukiwał, będzie leniwy i nieraz będziesz miała z nim ciężkie życie. Wprawdzie będzie miał większe mięśnie, ale to tylko po to, żeby mógł lepiej Tobie służyć. Stworzę go bowiem dla dla Twojej zabawy i przyjemności. Będzie on ograniczony, nierozsądny i będzie zadowalał się tym, co zje i wypije. Nie będzie zbyt sprytny ani mądry, więc będzie potrzebował Twojej rady i pomocy. Bardzo więc szybko nauczysz się nim posługiwać i nim kierować tak, że będzie robił dokładnie to, co tylko będziesz chciała...
- Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?
- Hm... Możesz go mieć pod pewnym warunkiem. Jakim?
- Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony pierwszy. ...ale pamiętaj...
to nasz malutki sekret...wiesz...tak między nami, Kobietami...
Michał 'matragon' Worgacz
NON SERViAM
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|