Forum internetowe to miejsce, gdzie spotykamy się z różnymi ludźmi porozumiewając z nimi za pomocą słowa pisanego. Wymieniamy opinie, dzielimy się wiedzą lub po prostu relaksujemy w towarzystwie osób, z którymi łączy nas jakieś wspólne zainteresowanie. Czy jednak fakt, że komunikujemy się na forach za pomocą słowa pisanego, świadczy o naszej obiektywności? A może nie tylko tekst jest formą kontaktu? Są przecież avatary, sygnatury, emotikony, których celem jest... no właśnie – co? Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat różnych sposobów uzewnętrzniania emocji w rozmowach prowadzonych na forum internetowym. Czy jest to Wam potrzebne? Co decyduje Waszym zdaniem o sposobach i rodzajach używanych środków ekspresji: płeć, wiek, tematyka forum? Z góry dziękuję za wszelkie komentarze w temacie, ponieważ przydadzą się niewątpliwie do mojej pracy magisterskiej, a także zapraszam do wypełnienia króciutkiej ankiety: www.ankiet(*)cji-na-forum-internetowym.htmlPozdrawiam! |