Witam, czytałem dziś o młodej dziewczynie która chciała usunąć ciąże, a dodam że może to zrobić legalnie ponieważ została zgwałcona, lecz nie udało się jej to ponieważ została zaszczuta przez księdza i dość liczne bojówki moherowych beretów które sterroryzowały szpital w którym planowano przeprowadzić zabieg. Oto ten artykuł: wiadomosci(*)alconej_14_latce.html?skad=rssSądzę, że powinniśmy przemaszerować ulicami Warszawy i okazać wsparcie ludziom pokrzywdzonym przez kościół, telewizja na pewno by się zainteresowała, myślę że nic byśmy na tym nie stracili, no może tylko pieniądze na bilety, a zyskalibyśmy wiele - przede wszystkim pokazalibyśmy światu że Polska to nie jest państwo kościelne, tylko byle nam się SLD nie wepchało w paradę bo wszystko zepsują. Wiem że mój pomysł raczej nie przejdzie bo część forumowiczów uważa że demonstracje to coś głupiego i niepotrzebnego. Można by chociaż przeprowadzić ankietę na ten temat. Pozdrawiam |