Racjonalista - Strona głównaDo treści
SLAM w Krakowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
21-02-2007 17:25kratka (5 punktów)SLAM w Krakowie
UWAGA!!!
Do wszystkich poetek/poetów - gwiazd słowa w ogólności!
jeżeli mikrofon lubi Ciebie a Ty lubisz mikrofon,
jeżeli nie straszna Ci kapryśna, lecz entuzjastyczna publiczność,
jeżeli Twoje szuflady, szuflady domowników i wszystkie szuflady w okolicy pękają pod naporem Twoich tworów,
i tak dalej i tak dalej...
w takim razie musisz wziąć udział w pierwszym po latach SLAMIE W KRAKOWIE!!!
Dnia 20 III o godzinie 19:00 startujemy z poetyckim wieczorem w Klubie Pod Jaszczurami. SLAM poprzedzony będzie Czytaniem z Radiem.Art - krakowskie aktorki czytają niszową poezję kobiecą oraz Performancem Poetyckim artystów SDKu z Warszawy.
Czym jest SLAM?
To otwarty konkurs słowa mówionego. Otrzymujesz na 3 minuty mikrofon i możesz zaprezentować swoją twórczość poetycką - przygotowane wcześniej wiersze lub improwizację. Twoim jury jest nieposkromiona publiczność, która na bieżąco może Cię oklaskiwać lub... wygwizdać!
Ten właśnie tłum wybierze zwycięzcę - a może być tylko jeden!
Dla niego przygotowaliśmy nagrodę - worek monet (bardzo ciężki i wartościowy) oraz stos książek -
bo ten SLAM to jedna z imprez towarzyszących TARGOM WYDAWNICTW NISZOWYCH I INTERNETOWYCH
więcej na:
www.twiin.glt.pl/
kontakt, zgłoszenia i info:
Kratka lp.2o@tuspehcstah
zapraszam i czekam z niecierpliwością!!!
#
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365