UWAGA!!! Do wszystkich poetek/poetów - gwiazd słowa w ogólności! jeżeli mikrofon lubi Ciebie a Ty lubisz mikrofon, jeżeli nie straszna Ci kapryśna, lecz entuzjastyczna publiczność, jeżeli Twoje szuflady, szuflady domowników i wszystkie szuflady w okolicy pękają pod naporem Twoich tworów, i tak dalej i tak dalej... w takim razie musisz wziąć udział w pierwszym po latach SLAMIE W KRAKOWIE!!! Dnia 20 III o godzinie 19:00 startujemy z poetyckim wieczorem w Klubie Pod Jaszczurami. SLAM poprzedzony będzie Czytaniem z Radiem.Art - krakowskie aktorki czytają niszową poezję kobiecą oraz Performancem Poetyckim artystów SDKu z Warszawy. Czym jest SLAM? To otwarty konkurs słowa mówionego. Otrzymujesz na 3 minuty mikrofon i możesz zaprezentować swoją twórczość poetycką - przygotowane wcześniej wiersze lub improwizację. Twoim jury jest nieposkromiona publiczność, która na bieżąco może Cię oklaskiwać lub... wygwizdać! Ten właśnie tłum wybierze zwycięzcę - a może być tylko jeden! Dla niego przygotowaliśmy nagrodę - worek monet (bardzo ciężki i wartościowy) oraz stos książek - bo ten SLAM to jedna z imprez towarzyszących TARGOM WYDAWNICTW NISZOWYCH I INTERNETOWYCH więcej na: www.twiin.glt.pl/kontakt, zgłoszenia i info: Kratka lp.2o@tuspehcstahzapraszam i czekam z niecierpliwością!!! # |