>Dzisiaj ok 9.30 przypadkowo zobaczyłem wywiad z jakimś >znanym zakonnikiem na temat aborcji.Moją uwagę zwrócił fakt >że był on kompletnie pijany!Bełkotał,trzymał się >stołu,przewracał oczami jak rasowy alkoholik udający >trzeżwego. Nie widziałem tego programu, dlatego nie mogę powiedzieć czy on był pijany czy nie. Wiem że TVN24 reprezentuje pewien poziom (nie znaczy że ze wszystkimi wywiadami tam ukazującymi się zgadzam) i, mówiąc prawdę, zdziwiłbym się gdyby ta stacja wpuściła przed kamerę kogoś takiego. Ale wiem też że buta niektórych księży jest duża.
|