Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam zainteresowanych współpracą, celem założenia fundacji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-05-2009 22:48Smith (10069 punktów)Szukam zainteresowanych współpracą, celem założenia fundacji
Ocena 4 na 6
Szukam zainteresowanych współpracą, celem założenia fundacji
Jest ich już tyle ale i często tak w praktyce to społecznie przydatne są mniej więcej do niczego a takiej jeszcze nie znalazłem i myślę, że najwyższy czas wypełnić tę lukę.

Fundacja ds. zapobiegania skutkom niekontrolowanego wytrysku.
a oto skutki, którym można by zapobiec dzięki działalności mojej fundacji:
1. Samotne matki
2. Porzucone noworodki
3. Domy dziecka
4. Fundusz alimentacyjny - przepełnione zakłady penitencjarne i przy okazji ZUS ile mógłby zaoszczędzić na nowe nieruchomości lub unowocześnienie dotychczas posiadanych
5. Podziemie aborcyjne
6. Frustracja z powodu połowicznego odrzucenia nauki kościoła na rzecz antykoncepcji
7. Oziębłość w wyniku strachu przed niechcianą ciążą (głównie w przypadku nie odrzucenia w.w. nauki)
8. Niepożądane skutki uboczne pigułek antykoncepcyjnych, szczególnie tych z hormonami
9. Dyskryminacja kobiet na skutek odreagowywania kompleksu macho
10. Frustracje petentów i klientów z powodu nieprzyjemnej obsługi nadąsanych i rozdrażnionych pań w konsekwencji tłumienia lub niezaspokojenia tak naturalnej seksualności.
Te wszystkie problemy da się rozwiązać dzięki propagowaniu kontrolowanej ejakulacji.
A to dopiero czubek góry lodowej problemów, będących następstwem w.w. skutków
nie mówiąc już o tych globalnych wręcz korzyściach w wypadku rozszerzenia działalności na skalę chociaż by tylko europejską, przez objęcie programem imigrantów muzułmańskich.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

liliac (147340 punktów)
Znaczy, co? Szkolenia chcesz oferować? Usługi seksualne celem rozładowania tudzież przyuczenia?
28-05-2009 23:14 
 Ocena 1 na 3
Smith (10069 punktów)
>Znaczy, co? Szkolenia chcesz oferować? Usługi seksualne celem rozładowania tudzież przyuczenia?
Spokojnie w pierwszej kolejności, broszury informacyjne, foldery i bilbordy no i spoty reklamowe.
Następnie wywiady w mediach i do tego czasu myślę, że już trzeba jakiś ramowy projekt programu działań ułożyć bo z dziennikarzami to nie wiadomo czy jakiegoś pytania nie zadadzą.
Do momentu wystąpień powinna wystarczyć misja
28-05-2009 23:18 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>Do momentu wystąpień powinna wystarczyć misja

Plusa za poczucie misji
28-05-2009 23:23 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>Znaczy, co? Szkolenia chcesz oferować? Usługi seksualne celem rozładowania tudzież przyuczenia?
Usługi seksualne to nie jest głupia myśl, zwłaszcza w perspektywie tych cięć budżetowych bo myślę, że koniec końców to raczej rządzący spróbują zwiększyć wpływy w miejsce ograniczania wydatków. Kościoła nie ruszą a dziewczyny do towarzystwa są tą jeszcze nie opodatkowaną szarą strefą. A w fundacji będą wolontariuszkami oczywiście świadczącymi usługi ale dydaktyczne
28-05-2009 23:42 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
Dodatkowo można się powołać na autorytet ten wiemy jaki, głoszący ekumenizm i tutaj mogło by powstać celem przekonania do działań Fundacji takie np. Ekumeniczne Stowarzyszenie Katolicko-tantryczne. Siwa - Bóg ojciec, Śakti- Maryja tylko trzeba pokombinować co z tą dziewicą. Stowarzyszenie powinno dostać poparcie ze względu na potępianie antykoncepcji, mało tego śmiało może potępiać herezję Adamitów.
29-05-2009 00:31 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
No i banki. Świadoma prokreacja daje czas na zgromadzenie środków celem dodatkowego zabezpieczenia do kredytu dla młodych rodziców.
29-05-2009 07:00 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>Dodatkowo można się powołać na autorytet ten wiemy jaki, głoszący ekumenizm i tutaj mogło by powstać celem przekonania do działań Fundacji takie np. Ekumeniczne Stowarzyszenie Katolicko-tantryczne. Siwa - Bóg ojciec, Śakti- Maryja tylko trzeba pokombinować co z tą dziewicą. Stowarzyszenie powinno dostać poparcie ze względu na potępianie antykoncepcji, mało tego śmiało może potępiać herezję Adamitów.

A nie przedawkował kolega trochę przypadkiem tego seksu katolicko-tantrycznego?
29-05-2009 09:42 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>A nie przedawkował kolega trochę przypadkiem tego seksu katolicko-tantrycznego?
No właśnie istnieje ten problem natury dogmatycznej. Może w przyszłości jak znajdzie się jeszcze kilku Dann'ów Brown'ów to będzie można zamienić na Jezusa i Marię Magdalenę tym bardziej, że te pocałunki ukochanego ucznia, jakoś jednoznacznie mi się kojarzą, a Judasz zdrajca, sprzedawczyk i najwyraźniej pederasta w końcu był jednak uczniem. Ta sprawa czeka na wyjaśnienie mniej więcej dwa tysiąclecia. Nie mniej jednak przedawkowanie na tym etapie prac nad jak najszerszym poparciem dla szczytnej misji uważam za wskazane. Korekty poprawności ideologicznej, zostawmy do czasu pracy na kampanią o pozyskanie tego 1%.
>
Adamiak (36436 punktów)
>Szukam zainteresowanych współpracą, celem założenia fundacji

>1. Samotne matki
>8. Niepożądane skutki uboczne pigułek antykoncepcyjnych, szczególnie tych z hormonami

   Mogę być prezesem w działach 1 i 8.

>10. Frustracje petentów i klientów z powodu nieprzyjemnej obsługi nadąsanych i rozdrażnionych pań w
>konsekwencji tłumienia lub niezaspokojenia tak naturalnej seksualności.

   W sekcji 10 też, jako instruktor prewencji niezaspokojenia.

>A to dopiero czubek...

   Też tak myślę - stąd mój akces.
29-05-2009 10:00 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>   Mogę być prezesem w działach 1 i 8.
>   W sekcji 10 też, jako instruktor prewencji niezaspokojenia.
>>A to dopiero czubek...
>   Też tak myślę - stąd mój akces.
Zapraszam, czekam na kreatywne propozycje w zakresie programów prewencyjno instruktażowych.
Nie mniej jednak pomoc przy opracowaniu misji i budowaniu poparcia ideologiczno, polityczno a może nawet wymiernego na tym etapie jest niezbędna. Gdyż najpierw trzeba zbudować odpowiednio pojemne koryto a dopiero później rozdzielać przy nim miejsca.
29-05-2009 10:17 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>>A to dopiero czubek...
>>   Też tak myślę - stąd mój akces.

>Nie mniej jednak pomoc przy opracowaniu misji i budowaniu poparcia ideologiczno, polityczno a może nawet wymiernego na tym etapie jest niezbędna.
   Popieram.

>Gdyż najpierw trzeba zbudować odpowiednio pojemne koryto a dopiero później rozdzielać przy nim miejsca.
   Ok, mnie się nie śpieszy.
29-05-2009 14:22 
 Ocena 3 na 3
Smith (10069 punktów)
>   Ok, mnie się nie śpieszy.

Szukam zainteresowanych współpracą!
Ostatecznie może być w myśl idei "weźmy się i zróbcie"
29-05-2009 15:02 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Ok, mnie się nie śpieszy.
>Szukam zainteresowanych współpracą!
>Ostatecznie może być w myśl idei "weźmy się i zróbcie"

   A co ja napisałem, ostatecznie?
Kowalska (14008 punktów)
>Fundacja ds. zapobiegania skutkom niekontrolowanego wytrysku.<

Czyli, że co? Faceci będą się mogli kochać z kobietami, ale nie będą mogli "kończyć"?
Taaaa..... Już widzę te tłumy chętnych żeby zapobiegać
29-05-2009 13:39 
 Ocena 2 na 2
Smith (10069 punktów)
>Czyli, że co? Faceci będą się mogli kochać z kobietami, ale nie będą mogli "kończyć"?
>Taaaa..... Już widzę te tłumy chętnych żeby zapobiegać
No właśnie dlatego, że widzisz tłumy uważam, że należy stworzyć tą fundację
kontrolowana nie znaczy zabroniona.
Ale ten fakt z racji poszukiwania szerokiego poparcia nie powinien być na razie upubliczniany.
Gdyż ejakulacja zewnętrzna (t.j. nie w celu prokreacji) jest potępiona w Biblii na przykładzie Onana.
Poza tym istnieje coś takiego jak orgazm bez ejakulacji podobnie jak orgazm wielokrotny w przypadku kobiety
Istnieje jednak najczęściej poza świadomością statystycznego ups. Niech będzie z angileska Smith'a
29-05-2009 14:47 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Poza tym istnieje coś takiego jak orgazm bez ejakulacj...

   O ejakulacji bez orgazmu nie wspomnę, by nie wpędzać kogoś w kompleksy samą wiadomością o tej, trudnej do opanowania sztuce...
Smith (10069 punktów)
>   O ejakulacji bez orgazmu nie wspomnę, by nie wpędzać kogoś w kompleksy samą wiadomością o tej, trudnej do opanowania sztuce...
>
Nareszcie pierwsze konkretne działania
Dziękuję w imieniu ofiar jeszcze nie świadomych przyczyny w.w. skutków
29-05-2009 15:07 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>   O ejakulacji bez orgazmu nie wspomnę, by nie wpędzać kogoś w kompleksy samą wiadomością o tej, trudnej do opanowania sztuce...
>>
>Nareszcie pierwsze konkretne działania

   Możesz to ująć w rubryce: wkład własny do prezesury.

>Dziękuję w imieniu ofiar jeszcze nie świadomych przyczyny w.w. skutków
   Drobiazg. [machnięcie łapką]
Smith (10069 punktów)
nie wpędzać kogoś w kompleksy samą wiadomością o tej, trudnej do opanowania sztuce...
Ale ostrożnie z tymi kompleksami, tzn. o ile wpędzanie może skutkować przychylnością lobby psychoanalityków to usunięcie ich przyczyny nie bardzo. Biorąc pod uwagę perspektywę rozwoju ogólnoeuropejskiego, gdzie 100 € jest przyjętą stawką za godzinę terapii, polegającej głównie na słuchaniu pacjenta i powtarzaniu ostatniego zdania w formie pytającej kiedy ten się zatnie.
Kaptalizm wg. Adama Smith'a (przypadkowa zbieżność) oparty na stymulującej konkurencji jakoś dziwnym trafem sprawia, że nikt jej nie lubi.
>
29-05-2009 15:40 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>... gdzie 100 € jest przyjętą stawką za godzinę terapii, polegającej głównie na słuchaniu pacjenta i powtarzaniu ostatniego zdania w formie pytającej kiedy się zatnie.

   Rozumiem, że gwoli propagowania swojej idei maksymalnym upraszczaniem pojęć, powyższy przykład to: "ejakulacja bez orgazmu" rozpisana na osoby.

   Słuszną linię obiera nasza fundacja.
29-05-2009 19:18 
 Ocena-1 na 1
Smith (10069 punktów)
>   Słuszną linię obiera nasza fundacja.
Mamy pierwszy atak wymierzony w istnienie naszej fundacji.
Panie Prezesie czy uważa Pan, że powinniśmy się powołać na ustawę antyaborcyjną?
Wszak to dopiero co poczęta jeszcze nie narodzona idea.
31-05-2009 11:58 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Mamy pierwszy atak wymierzony w istnienie naszej fundacji.
   Proponuję się sianiem* uodparniać na czynniki nieodpowiedzialnie, złośliwie i wrogo torpedujące wrodzony patriotyzm każdego Prawdziwego Polaka.

>Panie Prezesie czy uważa Pan, że powinniśmy się powołać na ustawę antyaborcyjną?
   Można poczekać - najpierw trzeba siać, siać, siać...

>Wszak to dopiero co poczęta jeszcze nie narodzona idea.
   Dlatego trzeba siać, siać, siać kontrolowanie, Panie Ojcze Generalny Przewodniczący.

*- sięsianie to sianie pod się różniące się od "podsięsiania" poziomem kontroli i sposobem rejestru.
Robert Zawecki (4718 punktów)
   A czasem nie miało być o orgazmie bez ejakulacji?
26-06-2009 18:03 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>   A czasem nie miało być o orgazmie bez ejakulacji?

   To byłoby zbyt proste, wspomniał o nim Smith w poście wyżej www.racjonalista.pl/forum.php/s,213877#w214064 , pisząc: Cytat:
Poza tym istnieje coś takiego jak orgazm bez ejakulacji podobnie jak orgazm wielokrotny w przypadku kobiety
... lecz wyraziłem się może mało precyzyjnie, choć wspomniałem o "sztuce".

   Miałem na myśli co najmniej dwukrotną ejakulację w dość krótkich odstępach czasu (kilkanaście sekund- minut) z tym, że pierwsza, częściowa ejakulacja jest możliwa dzięki kontrolowaniu (dawkowaniu) bodźców psychicznych właśnie po to, by była możliwa następna z pełnym orgazmem - więc coś w rodzaju odpowiednika wielokrotnego orgazmu u kobiet.
   Najtrafniejsza nazwa, jak przychodzi mi do głowy, to orgazm etapowy.

P.S. W przeróżnych poradnikach piszą/gadają, że to niemożliwe, jak robienie siusiu podczas wzwodu... nie wierz w te bzdury - jest tylko trudne do opanowania...
26-06-2009 18:53 
 Ocena 2 na 2
Robert Zawecki (4718 punktów)
   Ach, tak. Jak byłem młodszy i znacznie sprawniejszy fizycznie, to coś takiego jak męski orgazm wielokrotny, z etapami i bez, był sprawą częstszą. No, ale wtedy nie było jeszcze Internetu, co od biedy może robić za wymówkę.
   Teraz koncentruję się na zapewnianiu orgazmów wielokrotnych mojemu Skarbowi, który wyczytał w Cosmo, że prawdziwy facet powinien zapewnić kobiecie 4 orgazmy w jednym podejściu. No to się staram, bo jeszcze gotowa zamienić mnie na młodszy model.
26-06-2009 19:08 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>   Jak byłem młodszy i znacznie sprawniejszy fizycznie...
   ... eh, ta młodzież i jej wymówki, eh!

>   No, ale wtedy nie było jeszcze Internetu, co od biedy może robić za wymówkę.
   Cóż... jaka bieda taka wymówka.

>   ... Skarbowi, który wyczytał w Cosmo, że prawdziwy facet powinien zapewnić kobiecie 4 orgazmy w jednym podejściu.
   Jako zwolennik równowagi w relacjach interpersonalnych - zabraniam kupować Cosmo.
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
Wszystko pięknie i tzw. strzał na cycki byłby fajną metodą antykoncepcji, gdyby nie to, że plemniki znajdują się czasami w płynie wydzielającym się z penisa w trakcie stosunku, nazywam też preejakulatem.
Nie pamiętam jakie są statystyki ale nie jest to dobra metoda antykoncepcji, na pewno można znaleźć liczby. Co do ejakulacji wstecznej (można przytrzymując palcem miejsca za prostatą skierować ejakulację do cewki moczowej w stronę pęcherza) to jest to tak nieprzyjemne, że nie polecam nikomu, gdzieś czytałem też że jest to niezdrowe.
Zasadniczo twój pomysł uważam za chybiony ale daję plusa za pomysłowość.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
29-05-2009 14:40 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>Zasadniczo twój pomysł uważam za chybiony ale daję plusa za pomysłowość.
Znowu potwierdzenie potrzeby istnienia fundacji
Pre ejakulat, jest wydzieliną mającą oczyścić cewkę, przed wydzieleniem nasienia. W wypadku kontrolowanej ejakulacji, nie będzie zawierał plemników które zostały po poprzednim wytrysku.
To jedna z wielu i rzeczywiście absolutnie nie najlepsza technika
Dlatego zapraszam na kursy i apeluję o pomoc na gruncie ideologicznym, politycznym, finansowym i nawet tym leżącym odłogiem w celu urzeczywistnienia wizji fundacji

>
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.

Kowalska (14008 punktów)
Wiesz co Smith? Nótny ten tfój pomysł i bes sensu. Jak smarowanie tfaszy kremem farstfa po farstwie.

Mam nadzieję, że nie narobiłam zbyt wielu błędów ortograficznych
29-05-2009 16:37 
 Ocena-1 na 1
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Wiesz co Smith? Nótny ten tfój pomysł i bes sensu. Jak smarowanie tfaszy kremem farstfa po farstwie.
>Mam nadzieję, że nie narobiłam zbyt wielu błędów ortograficznych

Ja rzekłbym, że nawet kretyński.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
29-05-2009 17:08 
 0 na 2
Smith (10069 punktów)
>Ja rzekłbym, że nawet kretyński.
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

cóż oceniać jest łatwo trudniej podać kryteria oceny a jeszcze później je uargumentować to już wyzwanie szczególnie dla tych z populacji o rozmiarach której nie wiedział Lem
29-05-2009 18:48 
 0 na 2
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>cóż oceniać jest łatwo trudniej podać kryteria oceny a jeszcze później je uargumentować to już wyzwanie szczególnie dla tych z populacji o rozmiarach której nie wiedział Lem

Nadużycie zgłoszone. Czekam na szybką reakcję moderatorów.
Możesz sobie pisać i ścierać się - na mnie idioci nie robią wrażenia.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
29-05-2009 19:01 
 Ocena-1 na 1
Smith (10069 punktów)
>>cóż oceniać jest łatwo trudniej podać kryteria oceny a jeszcze później je uargumentować to już wyzwanie szczególnie dla tych z populacji o rozmiarach której nie wiedział Lem
>Nadużycie zgłoszone. Czekam na szybką reakcję moderatorów.
>Możesz sobie pisać i ścierać się - na mnie idioci nie robią wrażenia.
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

vice versa

29-05-2009 22:59 
 Ocena 2 na 2
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
> vice versa
>

Wzruszyłeś mnie do łez, tak samo jak i Twój "zabawny" wątek.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
Smith (10069 punktów)
>> vice versa
>>
>Wzruszyłeś mnie do łez, tak samo jak i Twój "zabawny" wątek.
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

No popatrz człowiek siądzie pomyśli i wymyśli
Wzruszenie i rozbawienie są subiektywnymi stanami emocjonalnymi więc o nich, podobnie jak o gustach, nie dyskutuje się.
zaskoczyłeś mnie, dam Ci plusa w dowód uznania
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Wzruszenie i rozbawienie są subiektywnymi stanami emocjonalnymi więc o nich, podobnie jak o gustach, nie dyskutuje się.
No rzeczywiście. Po tym poznaje się dobrego komika i dobrego tragika. Niektórzy będą się śmiać "do sera" inni zaś będą wzruszeni stanem takiego delikwenta.
>zaskoczyłeś mnie, dam Ci plusa w dowód uznania
Przykro mi, nie odwdzięczę się, bo mało mnie interesują Twoje plusy i minusy.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
31-05-2009 00:15 
 Ocena-1 na 1
Smith (10069 punktów)
No tak. A Ciebie wzrusza coś zabawnego
Hm... widocznie smutne Twoje dni powszednie
więc dodatkowo nie przysparzaj sobie przykrości i się nie odwdzięczaj
31-05-2009 02:18 
 Ocena 1 na 1
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>No tak. A Ciebie wzrusza coś zabawnego
Jeżeli to coś uważasz za zabawne to pozostaje mi tylko współczuć. Widać, również moderatorzy docenili Twój żałosny "żart" i przenieśli wątek tam gdzie jego miejsce, w przeciwieństw do np. wątku "kawały".
>Hm... widocznie smutne Twoje dni powszednie
Wręcz przeciwnie. Potrafię natomiast rozpoznać tandetę.
>więc dodatkowo nie przysparzaj sobie przykrości i się nie odwdzięczaj
Hmm. Jak na razie to wydaje mi się, że tylko Tobie sprawiłbym przykrość - jeżeli coś jeszcze potrafi. Jednak skoro nalegasz? Proszę.

Najpierw nazwałeś mnie idiotą, teraz próbujesz mi wmówić, że Twój "żart" jest zabawny, zarzucając mi również brak poczucia humoru. Wszak komicy dyktują publice z czego ma się ona śmiać a z czego nie, a jak ktoś tego nie robi to znaczy, że coś jest nie tak z odbiorcą a nie ze skeczem lub jego autorem. Szkoda, że nie znalazłeś tutaj publiki.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
31-05-2009 10:54 
 Ocena 2 na 4
Smith (10069 punktów)
>Najpierw nazwałeś mnie idiotą, teraz próbujesz mi wmówić, że Twój "żart" jest zabawny, zarzucając mi również brak poczucia humoru. Wszak komicy dyktują publice z czego ma się ona śmiać a z czego nie, a jak ktoś tego nie robi to znaczy, że coś jest nie tak z odbiorcą a nie ze skeczem lub jego autorem. Szkoda, że nie znalazłeś tutaj publiki.

Ja Ciebie nazwałem idiotą, gdzie?
Ciekawe dlaczego stwierdzenie na temat łatwości oceniania przyjąłeś tak osobiście?
Nasuwa się wniosek, że możesz mieć ku temu powody.
Ja próbuję Ci wmówić coś co sam napisałeś?
Czyżby potwierdzała się znowu najprawdziwsza prawda że:
Winny zawsze szuka kozła ofiarnego gdy brak odwagi nie pozwala mu się przyznać.
P.S.
Wątek znalazł się w kategorii bazgroły, gdyż sam go tu właśnie założyłem
Jak do tej pory to udaje Ci się jedynie mnie rozbawić

>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

Habari (247 punktów)
(zablokowany)
Pytam i proszę o szczerą odpowiedź. Czy Ty jesteś kretynem? Bo jak na razie odnoszę wrażenie, że tak.
>Ja Ciebie nazwałem idiotą, gdzie?
Tak. Pamka krótka więc przypomnę Twoją wypowiedź "cóż oceniać jest łatwo trudniej podać kryteria oceny a jeszcze później je uargumentować to już wyzwanie szczególnie dla tych z populacji o rozmiarach której nie wiedział Lem"

>Nasuwa się wniosek, że możesz mieć ku temu powody.
Ty już lepiej nie wnioskuj, pisz sobie dalej o swojej fundacji.

>Ja próbuję Ci wmówić coś co sam napisałeś?
Nie?
>Czyżby potwierdzała się znowu najprawdziwsza prawda że:
>Winny zawsze szuka kozła ofiarnego gdy brak odwagi nie pozwala mu się przyznać.
Oj biedactwo. Może ktoś z fundacji "Nie jestem sam" Ci pomoże?
Co Ty człowieku opowiadasz? Przecież to się kupy nie trzyma.

>P.S.
>Wątek znalazł się w kategorii bazgroły, gdyż sam go tu właśnie założyłem
To dobrze, że wiesz gdzie Twoje miejsce.

>>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem


I coraz częściej się o tym przekonuję. Przykład powyżej
>


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
Smith (10069 punktów)
>Pytam i proszę o szczerą odpowiedź. Czy Ty jesteś kretynem? Bo jak na razie odnoszę wrażenie, że tak.
O odpowiedź to w tym wypadku to mogę poprosić moderatora
>Tak. Pamka krótka więc przypomnę Twoją wypowiedź "cóż oceniać jest łatwo trudniej podać kryteria oceny a jeszcze później je uargumentować to już wyzwanie szczególnie dla tych z populacji o rozmiarach której nie wiedział Lem"
A gdzie tutaj widzisz odniesienie do Twojej osoby?
Jakiś przeczulony na swoim punkcie jesteś czy to jakiś kompleks?
>>Nasuwa się wniosek, że możesz mieć ku temu powody.
>Ty już lepiej nie wnioskuj, pisz sobie dalej o swojej fundacji.
Jak na razie to z twoich wypowiedzi wynika, że powinieneś się zastosować do pierwszej części swojej rady. A przyzwolenia tudzież zachęty z Twojej strony naprawdę potrzebuję tak samo jak papieskiego błogosławieństwa.

>Nie?
Czy ty wiesz przynajmniej co piszesz, czy podobnie jak ze zrozumieniem czytanego tekstu masz kłopot?
Sam to napisałeś: WZRUSZYŁEŚ MNIE DO ŁEZ, TAK SAMO jak i TWÓJ "ZABAWNY" wątek.
>>Czyżby potwierdzała się znowu najprawdziwsza prawda że:
>>Winny zawsze szuka kozła ofiarnego gdy brak odwagi nie pozwala mu się przyznać.
>Oj biedactwo. Może ktoś z fundacji "Nie jestem sam" Ci pomoże?
>Co Ty człowieku opowiadasz? Przecież to się kupy nie trzyma.
Słuchaj rad to sobie udzielaj, gdzie indziej bo one nic nie kosztują a w Twoim wydaniu warte są tyle co ich cena.
Ja mogę sobie pisać a Ty możesz sobie nie czytać jak masz ochotę, co do oceny to już Ci napisałem i zamiast się oburzać może lepiej spróbuj ją uzasadniać.
>>P.S.
>>Wątek znalazł się w kategorii bazgroły, gdyż sam go tu właśnie założyłem
>To dobrze, że wiesz gdzie Twoje miejsce.
Nie wiem czy ty wiesz gdzie jest Twoje, ale obchodzi mnie to tyle co wieczne win odpuszczenie.
>>>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

>I coraz częściej się o tym przekonuję. Przykład powyżej
W odróżnieniu od Ciebie nie lubię się powtarzać
>>
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

więc wysil się na coś oryginalnego
31-05-2009 22:46 
 Ocena 1 na 1
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>O odpowiedź to w tym wypadku to mogę poprosić moderatora
Zadałem pytanie. Idioto.
>A gdzie tutaj widzisz odniesienie do Twojej osoby?
Skoro nie widzisz odniesienia to pozostaje mi współczuć Ci.
>Jakiś przeczulony na swoim punkcie jesteś czy to jakiś kompleks?
Tak. Taki, że tylko JEDNA osoba śmieje się z Twojego żartu, a jak ktoś uzna, że jest płytki to oskarżasz go o to, że jest sztywniakiem. Ergo. Jesteś idiotą.
>Jak na razie to z twoich wypowiedzi wynika, że powinieneś się zastosować do pierwszej części swojej rady. A przyzwolenia tudzież zachęty z Twojej strony naprawdę potrzebuję tak samo jak papieskiego błogosławieństwa.
Cieszę się z Twojej rady. Jesteś idiotą.
>Czy ty wiesz przynajmniej co piszesz, czy podobnie jak ze zrozumieniem czytanego tekstu masz kłopot?
> Sam to napisałeś: WZRUSZYŁEŚ MNIE DO ŁEZ, TAK SAMO jak i TWÓJ "ZABAWNY" wątek.
Jesteś idiotą. Przyjmij to do swojej płytkiej świadomości.
>Słuchaj rad to sobie udzielaj, gdzie indziej bo one nic nie kosztują a w Twoim wydaniu warte są tyle co ich cena.
Szkoda, bo na co dzień płacisz za nie wiele
>Ja mogę sobie pisać a Ty możesz sobie nie czytać jak masz ochotę, co do oceny to już Ci napisałem i zamiast się oburzać może lepiej spróbuj ją uzasadniać.
Nie. Nie pisz takich żałosny wątków bo jesteś w swej żałosności i bardziej żalosny niż miłujący prawdę.

>Nie wiem czy ty wiesz gdzie jest Twoje, ale obchodzi mnie to tyle co wieczne win odpuszczenie.
Twoje jest w tym samym co spłuczka.

>W odróżnieniu od Ciebie nie lubię się powtarzać
Ja też. Jesteś idiotą.
>>>
>>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

>więc wysil się na coś oryginalnego
Jesteś idiotą - to może nieoryginalne ale prawdziwe.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
31-05-2009 17:58 
 Ocena-1 na 3
placownik (17853 punktów)

>Pytam i proszę o szczerą odpowiedź. Czy Ty jesteś kretynem?

   Drugą Moniką Olejnik raczej już nie zostaniesz i dlatego spróbuj inaczej wykorzystywać swoją dociekliwość.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
31-05-2009 20:19 
 0 na 2
Smith (10069 punktów)
Dziękuję za interwencje
Pozdrawiam
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
Moderatorzy to kretyni.

Placek. Przyjmij moje zaproszenie na FACEBOOK, chyba masz na tyle jaj.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
31-05-2009 22:55 
 0 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów"
Trafiłeś na swoje posty?
Smith (10069 punktów)
>Moderatorzy to kretyni.
>Placek. Przyjmij moje zaproszenie na FACEBOOK, chyba masz na tyle jaj.
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem

Mam dwa
Ale nie mam ochoty na wątpliwą przyjemność rozmowy z Tobą
placownik (17853 punktów)
>Moderatorzy to kretyni.
>Placek. Przyjmij moje zaproszenie na FACEBOOK, chyba masz na tyle jaj.

   No i basta.

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Szymańska (191 punktów)
A tak interesująco się zapowiadało ....
Smith (10069 punktów)
>A tak interesująco się zapowiadało ....
Może zaproszenie na Facebook jeszcze aktualne bo chyba nikt nie skorzystał
Szymańska (191 punktów)

>Może zaproszenie na Facebook jeszcze aktualne bo chyba nikt nie skorzystał
>
Dziękuję, ja również nie skorzystam
29-05-2009 17:24 
 0 na 2
Smith (10069 punktów)
>Wiesz co Smith? Nótny ten tfój pomysł i bes sensu. Jak smarowanie tfaszy kremem farstfa po farstwie.
Pomysł ma szczytny cel a raczej cele i rozrywka dla zblazowanych nie zajmuje miejsca pomiędzy nimi
Jak mówi pismo: błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli
31-05-2009 23:00 
 Ocena 2 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Wiesz co Smith? Nótny ten tfój pomysł i bes sensu.
No fakt...
Smith (10069 punktów)
>>Wiesz co Smith? Nótny ten tfój pomysł i bes sensu.
>No fakt...
Za mało Habari'ch ?
A co ze szczytnym celem ?
05-06-2009 00:33 
 Ocena 1 na 1
jkl; (5859 punktów)
Mnie się podobało
Może przyszłe pokolenia Cię docenią.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365