Racjonalista - Strona głównaDo treści
Doktorat

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-06-2009 22:13kwiatkowskapl (5 punktów)Doktorat
witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy "podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: doktorat
>Pragne napiscać prace doktorską.
Ja tes.
03-06-2009 22:44
 Ocena 10 na 10
Kowalska (14008 punktów)
>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )<

Sprawa jest banalnie prosta.
W sobotę rano musisz pójść do pani Jadwigi z mięsnego, której mąż ma encyklopedię, którą trzyma u szwagra, który po drugiej stronie ulicy ma sklep z warzywami. Kupujesz kilogram łopatki i z tą łopatką wracasz do domu.
W niedzielę Twoja mama zrobi z niej gulasz. W poniedziałek idziesz do szkoły i kontynuujesz naukę. Nie zapomnij worka z kapciami.
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )<

>Sprawa jest banalnie prosta.
> W poniedziałek idziesz do szkoły i kontynuujesz naukę. Nie zapomnij worka z kapciami.

Meretseger (61860 punktów)Odp: Doktorat
>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )
A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
04-06-2009 09:23 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )
>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.

Lepiej od nauki poprawnego pisania.
stilgar (7322 punktów)
>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
Na medycynie sie nie pisze magisterek, a doktorat można zrobić
04-06-2009 11:29 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
>Na medycynie sie nie pisze magisterek, a doktorat można zrobić

Ja cię proszę, nie mów mi, że to medyk się takim sprytnym pytaniem popisuje. Proszę...
04-06-2009 19:38 
 Ocena 2 na 2
SloniSko (1109 punktów)
>Ja cię proszę, nie mów mi, że to medyk się takim sprytnym pytaniem popisuje. Proszę...
   Kiedyś, ktoś powiedział: Cytat:
Jak patrzę na to jakim jestem inżynierem, to aż się boję pójść do lekarza



"Never assume anything" - A. Milne
Meretseger (61860 punktów)
>>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
>Na medycynie sie nie pisze magisterek, a doktorat można zrobić
Ha! Ale ona nie z medycyny... Raczej z podstawówki. Historia, religioznastwo, sztuka... o matko kochana Chyba przesadziłam z tą magisterką. To poniżej poziomu egzaminu gimnazjalnego
stilgar (7322 punktów)
>>>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
>>Na medycynie sie nie pisze magisterek, a doktorat można zrobić
>Ha! Ale ona nie z medycyny... Raczej z podstawówki. Historia, religioznastwo, sztuka... o matko kochana Chyba przesadziłam z tą magisterką. To poniżej poziomu egzaminu gimnazjalnego
Przykro mi, ale to zaboli - przyzwyczajaj sie, pokolenie dyslektyków, dysgrafików, dyskalkulików, dyscokolwiekinnegów wchodzi w wiek studencki...
04-06-2009 14:45 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
>>>>A pracy magisterskiej nie pisałaś? No to tak samo. Zacznij od znalezienia tematu.
>>>Na medycynie sie nie pisze magisterek, a doktorat można zrobić
>>Ha! Ale ona nie z medycyny... Raczej z podstawówki. Historia, religioznastwo, sztuka... o matko kochana Chyba przesadziłam z tą magisterką. To poniżej poziomu egzaminu gimnazjalnego
>Przykro mi, ale to zaboli - przyzwyczajaj sie, pokolenie dyslektyków, dysgrafików, dyskalkulików, dyscokolwiekinnegów wchodzi w wiek studencki...
Skończyłam już z tym Przerzuciłam się na ochronę zabytków One przynajmniej nie robią błędów ortograficznych
stilgar (7322 punktów)
>Skończyłam już z tym Przerzuciłam się na ochronę zabytków One przynajmniej nie robią błędów ortograficznych

Tak, tylko że teraz ci ludzie będą się pojawiać wszędzie i zewsząd będziemy atakowani masą błędów - już teraz widać to bardzo dobrze, czytając newsy w serwisie gazeta.pl - masa błędów ortograficznych, stylistycznych, literówek o błędach merytorycznych już nie mówiąc. Chyba Agora szukając oszczędności przede wszystkim zwolniła korektorów...
04-06-2009 15:36 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>>Skończyłam już z tym Przerzuciłam się na ochronę zabytków One przynajmniej nie robią błędów ortograficznych
>Tak, tylko że teraz ci ludzie będą się pojawiać wszędzie i zewsząd będziemy atakowani masą błędów - już teraz widać to bardzo dobrze, czytając newsy w serwisie gazeta.pl - masa błędów ortograficznych, stylistycznych, literówek o błędach merytorycznych już nie mówiąc. Chyba Agora szukając oszczędności przede wszystkim zwolniła korektorów...

Pokoleniu dys-dys dobrze zrobi zimny prysznic krytyki.
A z korektami na Agorze to rzeczywiście coraz gorzej ostatnio.
jkl; (5859 punktów)
>Ha! Ale ona nie z medycyny... Raczej z podstawówki. Historia, religioznastwo, sztuka... o matko kochana Chyba przesadziłam z tą magisterką. To poniżej poziomu egzaminu gimnazjalnego
Meretseger, klient zamówił z historii, religioznawstwa lub sztuki, więc się dziewczyna stara jak może.
Meretseger (61860 punktów)

>Meretseger, klient zamówił z historii, religioznawstwa lub sztuki, więc się dziewczyna stara jak może.
No fakt. O tym nie pomyślałam. Jakoś mi się to jeszcze nie mieści w głowie, za "moich czasów" to było tępione
liliac (147340 punktów)
>>Ha! Ale ona nie z medycyny... Raczej z podstawówki. Historia, religioznastwo, sztuka... o matko kochana Chyba przesadziłam z tą magisterką. To poniżej poziomu egzaminu gimnazjalnego
>Meretseger, klient zamówił z historii, religioznawstwa lub sztuki, więc się dziewczyna stara jak może.
>

No co ty... Kto by doktorat zamawiał u kogoś, kto nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać? Najpierw trzeba trochę warsztat przy licencjatach i magisterkach podszlifować
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )

Zgłoś się do Otumby (był taki na forum) - on ma już to za sobą. Może nawet da Ci przepisać jakieś fragmenty...?
Możesz też poprosić o pomoc prokaczystowską racjonalistkę - ona ma w Chicago przyjaciółkę-profesor-pielęgniarkę, która prowadzi przewody doktorskie z dowolnej dziedziny. Ostatnio poszukuje chętnych do napisania dysertacji na temat: "Rola basenów w lecznictwie kwalifikowanym".


fides ex necessitate esse non debet
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>witam bardzo prosze o pomoc . Pragne napiscać prace doktorską. Czy mógłyb ktoś zyczliwy
>"podpowiedzieć jak ruszyć z taka praca "" ( historia, religioznastwo, sztuka )

Zamierzasz napisać ją po polsku? Zacznij od nauki tego języka, inaczej nie masz szans. Ale pamiętaj, że to potrwa, polski jest trudny.
Skup się na razie na emotikonkach i komciach na blogusiu

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
sztejkat (4743 punktów)
1.Odszukać uczelnie o żądanym profilu.
1.Udać się tamże.
2.Zapytać w portierni o dziekanat.
3.W dziekanacie zapytać o studia doktoranckie, wyraziwszy chęć uczestniczenia w takowych.
4.Postępować wg. tamże uzyskanych wskazówek.

Chyba, że chodzi Ci o co innego?

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365