4 września 2006 (poniedziałek), o godz. 13.00 zbieramy się pod Ministerstwem Edukacji Narodowej (Warszawa, al. Szucha 25) na WIECU pod hasłem "POCZĄTEK ROKU - KONIEC GIERTYCHA!". Ubieramy się na żółto i/lub przypinamy żółte kokardki z napisem GMO - Giertych musi odejść! Nie pozwólmy, żeby człowiek, który obraża Jacka Kuronia, przyrównując go do zdrajców, kierował edukacją polskiej młodzieży!!! UWAGA! Prosimy wszystkich zainteresowanych o pomoc w organizacji wiecu 4 września! Ulotki, vlepki i plakaty do odebrania. Organizujemy wspólne akcje plakatowania. Jeśli możesz pomóc, napisz maila lub zadzwoń pod numer: 697 05 40 40 Gorąco dziękujemy tym osobom, które już odpowiedziały na nasz apel i wsparły Kampanię. *gdzie:* Warszawa, al. Szucha 25 *kiedy:* 4 września, godz. 13.00 |