Nie wiem jak się ustosunkujecie do tego, ale postanowiłem was powiadomić.Zapraszam do Katowic w niedzielę
Dzień Wegetarianizmu Zapraszam na Dzień Wegetarianizmu, który odbędzie się 01.10.2006 (NIEDZIELA) - godzina 13:30 pod Domem Handlowym Skarbek, na rynku w Katowicach. Mamy w planach: poczęstunek, happening, ulotkowanie, rozdawanie jabłek. Jeśli ktoś posiada kosze wiklinowe na owoce (duże), transparenty, ulotki i in. rzeczy mogące przydać się w Dniu Wege, również prosimy o przyniesienie. SERDECZNIE ZAPRASZAM!! ku rozwianiu zgłaszanych wątpliwości: - akcja jest legalna, zgłoszona do Urzędu Miasta Katowice oraz na policję. - nie będziemy pokazywać żadnych obrazów ani scen z rzeźni.
Krzysiek Skóra Sosnowiec |