Wiec Komitetu Obrony Demokracji pod Sejmem w trakcie debaty nad samorozwiązaniem parlamentu We wtorek 10 października 2006 r. o godz. 13.00 pod Gmachem Sejmu RP (przy parkingu) odbędzie się wiec w sprawie ustąpienia rządu Jarosława Kaczyńskiego i rozwiązania parlamentu. Komitet Obrony Demokracji uformował się po ujawnieniu tzw. taśm prawdy i był współorganizatorem protestu pod gmachem Sejmu RP. Kontakt: lp.2o@medokGrzegorz Gruchalski Tomasz Kalita |