 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-07-2007 14:48 | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) | A w narodzie ginie... | Jak czytam w wiadomościach, szanowny nasz pan prezydent nabył ostatnio poczucia humoru. Humor to cenna rzecz. Patrząc na to, co wraz z braciszkiem wyprawia w naszym imieniu, właściwie mu się nie dziwię. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Leszek (260 punktów) | Pozwolę sobie na mały cytat.... "Ja się na nic nie zamykam, poza SLD, czy LiD-em - powiedział Jarosław Kaczyński, pytany o możliwą koalicję z PO.Warunek jest jeden: musimy zmieniać Polskę, ale musi być też oczyszczona z układów."...w sumie można zapytać o granicę cynizmu...albo postawić kolejne pytanie: czy można się już śmiać?
|
|
 | | Leszek (260 punktów) | Przed chwilką znalazłem w necie ciekawe pytanie..pozwalam sobie na jego edycję... cyt.."Hipotetyczne sytuacja: Kaczyński staje w waszych drzwiach. Oko w oko. Co mu mówicie?"
|
|
|  | | J.Szulc (5723 punktów) |
Staropolska gościnność nakazuje nawet jemu pokazać zapraszający gest, podać szklankę wody, boć gorąc okrutna. Potem, to zostaje tylko dodać, że tutaj też można jeszcze coś "spieprzyć". W tym, to nasza elita władzy jest chyba najlepsza. A i pośmiać sie potem będzie można - byleby nie przez łzy............
Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|
|
|  | | APawłowski (1150 punktów) | > cyt.."Hipotetyczne sytuacja: Kaczyński staje w waszych drzwiach. Oko w oko.> Co mu mówicie?"  Dzień dobry
|
|
 | | Gawliński (65 punktów) | >Pozwolę sobie na mały cytat.... >"Ja się na nic nie zamykam, poza SLD, czy LiD-em - powiedział Jarosław Kaczyński, pytany o możliwą koalicję z PO.
Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie niż dojdzie do koalicji PO z PiS.
|
|
|  | | J.Szulc (5723 punktów) |
Patrząc na naszą scenę polityczną nie szafowałabym takimi tekstami  . A jak potem taki kaktus usunąć? Depilować?  Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|
|
| J.Szulc (5723 punktów) |
Sztab ludzi opłacanych z naszych podatków dba bardzo, żeby obraz tego pana był jak nie inaczej, to chociaż znośny. Nie zmienia to faktu, że "wywoływany" do odpowiedzi bardzo szybko zaprzepaszcza misternie tkaną pajęczynkę intelektu. Żałosne to raczej niż śmieszne i dowcipne...
Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|
|
| APawłowski (1150 punktów) | W pewnym wieku, to można nabyć kilka ciekawych chorób, ale nie poczucie humoru. Jeśli się tego wcześniej ktoś nie naumiał, to małe szanse że się nauczy na starość. Obawiam się również że humor w wykonaniu prezydentowym jest tak dalece wysublimowany że nijak uśmiechu nie wywoła.
|
|
| stilb (1323 punktów) | > Jak czytam w wiadomościach, szanowny nasz pan >prezydent nabył ostatnio poczucia humoru. Humor to cenna >rzecz. > Patrząc na to, co wraz z braciszkiem wyprawia w naszym >imieniu, właściwie mu się nie dziwię.
Podobno braciszek prezydenta jest prawiczkiem ( tak twierdzi pan Lepper)Może tu tkwi problem? Wystarczy jak ktoś się poświęci i po kłopocie!
|
|
 | | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) | Tak a propos, z czego właściwie prezydent się śmieje? Na pewno nie z braciszka.
|
|
|  | | J.Szulc (5723 punktów) |
Może śmieje się, żeby "przykryć" niewiedzę?, zażenowanie?, a może śmieje się, bo to podnosi notowania w OBOP-ie? Prezydent z "ludzką twarzą" (ludzką?) jest lepiej postrzegany? Kto to zresztą zrozumie....  Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|
|
|  | | stilb (1323 punktów) | > Tak a propos, z czego właściwie prezydent się śmieje? Na pewno nie z braciszka.
Kto wie jak to się skończy? W końcu z rodziną to najlepiej się tylko na zdjęciu wychodzi. Zgoda jest póki jest wspólny wróg, ale gdy go zabraknie?
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|