>czy jest tutaj chociaz jeden muslim?czy jestem jedyna...? > o co wam wszystkim chodzi...? ja zadalam tylko pytanie... a co do jednego sie zgodze bo w polowie jestem pochodzenia arabskiego...moj ojciec jest irakińczykiem... zadalam wam pytanie czy jest tuataj jakis muslim, bo rozmawiacie na tematy zwiazane z islamem ... jesli kogos urazilam tym pytaniem to bardzo przepraszam!
|