 |
FORUMOSTAN, czyli notatki na marginesie poczciwego postmana Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-10-2009 00:32 | Leon Cabbage (1821 punktów) | FORUMOSTAN, czyli notatki na marginesie poczciwego postmana
-4 na 6 | Deprecha mi do jutra przejdzie ale dziś to po prostu chmura elektronowa;/!!! Ale jak zaraz napisze o tej szmacie to się wyładuje! No i potem jeszcze zadanie plusowania! Oooo..... Zastanwaim się czasem, nie za często, bo kiepski ze mnie myśliciel, jak można po czterdziestu prawie latach życia nie mieć nic. ach ci wredni ludzie....nie rozumieja co to wlasnosc prywatna, nienawisc, gniew, zazdrosc, praca... żyja w lesie poluja na zwierzeta,tylko szkoda, że tak krótko:P bo mogło byc dłużej ale może dla Madzi to by było menczące i sorki madziu za rady dla bizn - esmenów , którzy chca robic biznes w Internecie i czują się jak męzczyzna w filmie\\"pi\\". Głowy przeszywa im nieopisany ból, że nie mogą myśleć i 'ja' też czuję się jak męzczyzna
w filmie"pi". Głowe przeszywa mi nieopisany ból, że nie moge myśleć ale wiem że do trzech razy sztuka.
Analizując 3 możliwości rozwiązania,rzecz można ująć tak:Myślę, że już się wysiedziałam w domu, mam dość forum i mogłabym iść z największą przyjemnością do pracy posród trawy. A może przykład tego owada to rzecz zrozumienia jak warte są rzeczy zwykłe i nietrwałe dłużej niż jedna sekunda uciekającego w coraz szybszym tępie życia?A może obserwuję: Alicja w krainie czarów.. .Are they talking to you? ForumusPospolitusConfianceRoobioRozmawiająZ lotu ptaka. Tak, tak,wstrząsy wewnątrzżołądkowe to taka dziwna sprawa... Nie wiadomo za bardzo jakie to uczucie; czy przyjemne, czy nie, co ma oznaczać i w ogóle... We mnie są one wywoływane przez kilka czynników. Np.3 możliwości rozwiązania dylematu dwoma pytaniami : a może to spacer? na ramieniu może to dusza może diabeł? sumienie w rozporku może i nie morze... - ..
ZŁÓ... zło czai się wszędzie. ZŁO wychyla się zza każdego rogu(nie tylko z rosporka). Rozgląda się i szuka ofiar. ZŁO! Zło w rozporku? Czemu o tym piszę? Andrzej to mój ojciec, a wyżej jest jego życiorys
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | apud (4399 punktów) | > Deprecha mi do jutra przejdzie ale dziś to po prostu chmura elektronowa;/!!! >Ale jak zaraz napisze o tej szmacie to się wyładuje! No i potem jeszcze zadanie >plusowania! Oooo..... Zastanwaim się czasem, nie za często, bo kiepski ze mnie myśliciel, jak >można po czterdziestu prawie latach życia nie mieć nic.
> Analizując 3 możliwości rozwiązania,rzecz można ująć tak:Myślę, że już się wysiedziałam w >domu, mam dość forum i mogłabym iść z największą przyjemnością do pracy posród trawy.
Kochany Leonie, w takiej sytuacji tylko godziwa butelka. Jutro bedzie lepiej.
|
|
 | 1 na 3 | Leon Cabbage (1821 punktów) | >Kochany Leonie, w takiej sytuacji tylko godziwa butelka. Jutro będzie lepiej. Powyżej wypowiedział się podmiot liryczny, do nie go więc adresuj te słowa, ale także do Pana Jacka Tabisza. Niedługo stuknie mu TYSIĄC postów w przeciągu ostatnich trzydziestu jeden dni, co da średnią około 32 posty dziennie. Ze mną jeszcze w miarę w porządku, ledwo przekroczyłem 200 postów.
|
|
|  | 8 na 8 | apud (4399 punktów) | >>Kochany Leonie, w takiej sytuacji tylko godziwa butelka. Jutro będzie lepiej. >Powyżej wypowiedział się podmiot liryczny, do nie go więc adresuj te słowa, ale także do Pana Jacka Tabisza. Niedługo stuknie mu TYSIĄC postów w przeciągu ostatnich trzydziestu jeden dni, co da średnią około 32 posty dziennie. Ze mną jeszcze w miarę w porządku, ledwo przekroczyłem 200 postów.
Jednej baby tobie potrzeba zamiast 200 postow.
|
|
| |  | 6 na 6 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | Albo chlopaka jednego, zamiast wszystkich.
|
|
| jkl; (5859 punktów) | > sumienie w rozporku> może i nie morze...> ZŁÓ... zło czai się wszędzie. ZŁO > wychyla się zza każdego rogu(nie tylko z rosporka).Przepraszam, że spłycam, ale jak to tak- w rozporku jednocześnie zło i sumienie? To się aby nie wyklucza? No nie wiem, może możliwe jest współistnienie. Ale wtedy dobrze byłoby poszukać czegoś jeszcze. Np. radości. Albo sprawiedliwości, równości, braterstwa... Tak czy owak, głowa do góry!
|
|
 | | Leon Cabbage (1821 punktów) | Różni ludzie różnych rzeczy szukają w rozporku. A czy w rozporku można zlokalizować i Zło i sumienie? Myślę, że można o wiele więcej.
|
|
|  | 4 na 4 | lou.salome (74 punktów) |
>Myślę, że można o wiele więcej.
Dumę, wahanie, cofanie, automatyzm, niezręczność... I... władzę.
|
|
3 na 3 | diogenes (42753 punktów) | >A może przykład tego owada to rzecz zrozumienia jak warte są rzeczy zwykłe i nietrwałe dłużej niż jedna sekunda ...
Spokojnie. Jeszcze nie minęła jedna (sekunda), a już słychać następną. I ot ot chodzi.
|
|
 | 4 na 4 | lou.salome (74 punktów) |
> Spokojnie. Jeszcze nie minęła jedna (sekunda), a już słychać następną. I ot ot chodzi.Czasem największym osiągnięciem jest przejście do następnej chwili...
|
|
|  | | Kobalt de Facto (1821 punktów) | > >Spokojnie. Jeszcze nie minęła jedna (sekunda), a już słychać następną. I ot ot chodzi.> Czasem największym osiągnięciem jest przejście do następnej chwili...  Jak? ....................
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|