Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjolinki - sprawa...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-11-2009 20:11J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Racjolinki - sprawa...
Czołem!
W naszej linkowni racjolinki.pl część linków prowadziła do www.odsiebie.com, od pewnego czasu ten serwis nie istnieje i tak już pewnie zostanie
Wszystkie linki prowadzące do w/w zostały przeniesione do poczekalni.
Zainteresownych/dodających prosimy o zmianę linków na działające.

Pozdrawiam
J.S.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

SloniSko (1109 punktów)
>Zainteresownych/dodających prosimy o zmianę linków na działające.
>Pozdrawiam
>J.S.
Nie dodawałem linków prowadzących do serwisu odsiebie.com, jednak zauważyłem taki mały problem, edytując wpis nie ma możliwości (przynajmniej u mnie) edycji linku. Można zmienić wszystko, ale niestety, poza źródłem.


"Never assume anything" - A. Milne
Autografka (10638 punktów)

>Nie dodawałem linków prowadzących do serwisu odsiebie.com, jednak zauważyłem taki mały problem, edytując wpis nie ma możliwości (przynajmniej u mnie) edycji linku. Można zmienić wszystko, ale niestety, poza źródłem.

Rzeczywiście, też to zauważyłam, ale myślałam, że coś źle robię. Zauważyłam też w komentarzach, ogłoszenia miłych Francuzek.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
02-12-2009 01:49 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Zauważyłam też w komentarzach, ogłoszenia miłych Francuzek.
I są podobnie jak ichnie linki znikane po zauważeniu.

Przepis na znikanie MIŁYCH FRANCUZEK:
[Moderator] ˃ [Użytkownicy] ˃ (wyszukanie po nicku) ˃ [KillSpam this user]
Amen
Autografka (10638 punktów)

>Amen

Powiedziałabym "na wieki wieków", ale obawiam się, że wkrótce i tak wrócą.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Nie dodawałem linków prowadzących do serwisu odsiebie.com, jednak zauważyłem taki mały problem, edytując wpis nie ma możliwości (przynajmniej u mnie) edycji linku. Można zmienić wszystko, ale niestety, poza źródłem.
Masz rację dostep do tego mają tylko 'bogowie', zmienimy to przy nowszej wersji (właśnie obrabianej) wersji skryptu.
Za jakiś czas Bo praca idzie jak front od Kijowa - co idzie powoli bo droga ch*****

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365