Witam!
Ostatnio obejrzałam Zeit geist i chciałam sie podpytać o komentarze innych osób, które obejrzały film. Czy uważacie, że jest wiarygodny?
Jak dla mnie wstrząsający - częci 2 (pomimo obejrzenia 9/11) i 3.
W kontekście zapowiadanego przez Greespena kryzysu w USA, spadającego kursu dolara, problemów z kredytami hipotecznymi, pozostaje tylko rozglądać się kogo w następnej kolejności zaatakują Stany.
Przy okazji mały osobisty apel: wycofać polskie wojska z Iraku i Afganistanu!!!
|