 |
Jak pisać brednie i zarabiać na tym kasę Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-01-2008 10:20 | SzamanGniewko (353 punktów) | Jak pisać brednie i zarabiać na tym kasę | Nie dawno media podały, że został zamordowany ksiądz wraz z gosposią. Sławomir Jagodziński z Naszego Dziennika ma już odpowiedź. Cytat:Ostatnie miesiące to też wzmożone szykany w stosunku do zgromadzenia redemptorystów ze strony ważnych polityków w państwie. Trudno w tym miejscu cytować wszelkie insynuacje, oskarżenia, dwuznaczne komentarze albo też wprost nawoływania do »poradzenia sobie« z Radiem Maryja i zakonnikami, którzy w nim pracują. Pozostaje zatem kluczowe pytanie. Czy to, co się wydarzyło, mord na kapłanie redemptoryście, pozostaje bez związku z bezustannym sianiem nienawiści w stosunku do zgromadzenia i dzieł, które stworzyło i prowadzi? Trudno przecież tak tego nie odbierać. Dawno nie przeczytałem większej bzdury, ciekawe gdzie jest granica by człowiek który mieni się dziennikarzem powstrzymał się przed popuszczaniem fantazji i tropieniem spisków? Do tej pory sądziłem, że spiski są domeną Radia Maryja a tu proszę.:/ Źródło wiadomosci.onet.pl/1672676,11,1,1,item.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| darlove (2804 punktów) | Ciekawe, co powiedza, jak powstanie kosciol, ktory chce zalozyc - Kosciol Rozumu. Wtedy dopiero zobacza, ze ostatnimi czasy to mieli raj na ziemi... Ech... sie oczy otworza.
Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata.
|
|
dokowski (7933 punktów) (zablokowany) | > Sławomir Jagodziński z Naszego Dziennika
Facet stracił honor
>Czy to, co się wydarzyło, mord na >kapłanie redemptoryście, pozostaje bez związku z >bezustannym sianiem nienawiści w stosunku do zgromadzenia
Żaden uczciwy człowiek nie poda mu już ręki.
Współczucie należy się tym, którzy niechcący przeczytają coś, co piszą w tej szmacie
doku
|
|
2 na 2 | Pandorra (1289 punktów) | Piszemy "Nasz Dziennik", czytamy "Nasz Dżihad".
Nie pamiętam kto to powiedział, ale bardzo mi się spodobało.
Nie pytaj co rząd może zrobić dla ciebie. Pytaj jak możesz temu zapobiec
|
|
| darlove (2804 punktów) | Sorry, ale musze to powiedziec: Eeeee... to jeszcze nic. Prosze sobie przegladnac tworczosc takich "gigantow umyslu" (Tak nazywam zebrakow umyslowych. Dla niepoznaki, rzecz jasna.) jak x. "prof." Jerzy Bajda i... tutaj mnie pamiec zawiodla, ale jak sobie przypomne, to podesle pare linkow, ktore prowadzic beda do ich bajdurzenia, tych krynic glupoty. Czesto mam nieprzyjemnosc sluchac ich - jakby to nazwac - skrajnie debilnych pogadanek i czytanych przez pana Marka Pralata (pasuja im nazwiska) urywkow z ich artykulow, gdy slucham sobie Radia z Twarza Pewnego Zwierzecia. Nie zebym byl masochista... Po prostu nie znam lepszego kabaretu. A przy okazji sprawdzam, czy jeszcze potrafie po takiej dawce glupoty stosowac w zyciu logike. Chyba jestem twardy, bo daje rade. Ale znam wielu, ktorzy sie nie podniesli po pierwszym ciosie. W zasadzie na kazde zdanie wielebnych moglbym napisac traktat o tym, jak nie nalezy uprawiac myslenia, gdyz grozi to powaznym uszkodzeniem wszystkich funkcji zyciowych. Wlacznie z atrofia narzadow rozrodczych.
Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata.
|
|
 | | darlove (2804 punktów) | Tam, w moim pierwszym poscie, prosze dodac tego zawodnika: x. "prof." Czeslaw Bartnik. Poczytajcie tego goscia, a bedziecie mieli dobre pojecie o tym, jak bardzo glupote mozna wycezelowac. Jest to wrecz nieprawdopodobne. Nie na darmo nosi ten zawodnik tytul "profesora". Ze tez swiat tak zszedl na psy, ze profesure mozna zrobic nawet z glupoty... Ech...
Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|