Weź pod uwagę że onet.pl jest nastawiony na zysk. Głupi post - więcej odpowiedzi - więcej odświeżeń strony - więcej razy zostają wyświetlone reklamy - większy zysk dla onetu. Poza tym ludzie się irytują jak ich twórczość nie jest publikowana, więc usuwanie 90% durnych wpisów odbiłoby się bardzo źle na odwiedzinach - w końcu onet i tak nie ponosi odpowiedzialności za to co pisza ludzie, więc po co to w jakikolwiek sposób ograniczać? Nie ucina się gałęzi na której się siedzi. Ba! Zatrudnienie osoby która od rana do wieczora pisze durne komentarze i rozkręca dyskusję, a raczej burdy nie byłoby pozbawione sensu, bo ekonomicznie można tylko na tym zyskać.
|