Oto czesc druga dyskusji o kulturze krytyki. Czesc pierwsza znajduje sie w watku pt. ''3 gwozdzie i wieko'' w watkach przedawnionych. Oto odpowiedz do ostatniego listu Wuja Zboja, ktory uparcie upiera sie, ze nie odpowiadam na jego argumenty podczas gdy nie kto innych jak wlasnie on udaje, ze nigdy nie zakwalifikowal deklaracji wolnomyslicielskiej ze strony FFRF do kategorii: klasyka i podstawa wyksztalcenia w danej dziedzinie.Pamieta pan jeszcze? Prosze powiedziec - nada pan uwaza, ze deklaracja pasuje do tej kategorii czy juz nie?Bo z tego co pan powtarza w kolko do tej pory wyglada, jakby za wszelka cene chcial sie pan odciac od tamtego odwaznego stanowiska.  Pozdrawiam GvG |