> Książki przez Pana zaproponowane organicznie odnoszą się do eseju pt:"Strach" Grossa.> Ale niestety:> "Obserwacje i pomiary astronomiczne dla studentów, uczniów i miłośników astronomii"> Andrzeja Branickiego nie dostarczą Panu narzędzia do rozpoznania astronomicznych bzdur(zawyżanie liczby żydowskich ofiar) i uogólnień na temat relacji polsko-żydowskich w XX w.> "Poświata stworzenia" niestety nie tłumaczy wplywu kosmicznego promieniowania na mózg twórcy esejów o chybionych ambicjach naukowych.> Polecam zaś "Jestem legendą",> eseisty Grossa. Znajomośc wampirów przyda się przy czytaniu książeczek "na'łkawego wampira" zza Oceanu.ja się tylko pytałem jaka książka według was jest najciekawsza i najlepsza a nie o to czy Obserwacje i pomiary astronomiczne dostarczą mi narzędzi do rozpoznania astronomicznych bzdur. ps.Może liczba jest zawyżona i książka trochę kłamie ale ja chciałem ją tylko zakupić by dowiedzieć sie co w niej jest bo jeśli o książce dużo sie mówi to znaczy że warto chociaż dowiedzieć się co w niej jest. Jak bym się spytał o Kod leonarda da vinci który już dawno czytałem pewnie historyku byś odpowiedział podobne rzeczy  ps2.po zastanowieniu kupie książke ,,Poświata stworzenia" może znajdę w niej o tym wpływie promieniowania na mózg twórcy Strachu 
Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe.
|