Racjonalista - Strona głównaDo treści
wspolczuje Wam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
10-03-2003 01:19Zdzisiawspolczuje Wam
Czytajac wypowiedzi antykatolickie mam tylko jedno do powiedzienia: rzeczywiscie Kosciol katolicki prowadzi indoktrynacje! Ksieza tak bardzo musieli wam zochydzic religie, ze wypisujecie bzdury, ktore nadaja sie tylko do leczenia psychiatrycznego. Pewnie wielu z Was jest juz w punkcie, w ktorym szuka ksiezy w konserwach. Wspolczuje Wam, naprawde, z calego serca...

mariusz agnosiewicz
>Czytajac wypowiedzi antykatolickie

Jako terapie polecam:
"Antyklerykalizm" - Mariusz Agnosiewicz www.racjonalista.pl/kk.php/s,16

>mam tylko jedno
>do powiedzienia

to przykre

>Ksieza tak bardzo musieli
>wam zochydzic religie, ze wypisujecie bzdury,
>ktore nadaja sie tylko do leczenia
>psychiatrycznego.

Nim odeslesz nas tu wszystkich jak jesteśmy do zakładu psychiatrycznego, proponuje do Ciebie powtórkę z ortografii. Jak by co to udzielam po godzinach (tylko 30 srebrników za 45 min.).
pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365