Witam i serdecznie zapraszam na otwarcie wystawy "Miasto ludzi z żelaza. Socrealistyczna wizja Śródmieścia Warszawy" w czwartek 15 maja, przy Placu Konstytucji 5, w Galerii "Na Piętrze" (wejście przez sklep "Cepelii"), a następnie na konferencję pt. "Przegrana Lewica po 89 r. wobec PRL" z udziałem: - Roberta Walenciaka - Piotra Skury - Piotra Szumlewicza. Szczegółowy program obejmuje: 15.30-16.00. - inauguracja wystawy (lampka wina) 16.30 - rozpoczęcie konferencji 18.30. - zakończenie. Uwaga: Liczba miejsc ograniczona ze względu na konieczność przywiezienia krzeseł z zewnątrz. Organizatorami Konferencji jest Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Warszawa w Europie we współpracy z Fundacją im. Róży Luksemburg. Pozdrawiam Leszek Lachowiecki |