>Bardzo dobrze. Należy też dodać, że droga ta musi zostać wyczerpana postępowaniem odwoławczym, a więc napisanie przez kogokolwiek wniosku o stwierdzenie jakiegoś przepisu jako niezgodnego z konstytucją jest bezcelowe. Czyż nie tak?
Moim zdaniem tak. Wniosek napisany przez kogokolwiek, tzn osobę która nie jest bezpośrednio zainteresowana, nie powienien być przez TK rozpatrywany.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|