> Nie bardzo rozumiem dlaczego tak uwazasz???> Heh, no może jestem zbyt czepialski, ale gdyby od odpowiedzi na to pytanie zalezalo moje zycie  , to przed odpowiedzia chciałbym uściślenia pytania. Tu akurat wiadomo o co chodzi ale czasmi jest to prosta droga do powstania nieporozumien, pół biedy jesli zabawnych... Mhm... proponuje taka sonde: Jak zamierzasz głosować w referendum UE: Tak/Nie/Nie wiem jeszcze... Takiej chyba jeszcze nie było? Juz za miesiac sami sie przekonamy czy wyniki sa miarodajne. -- Vranix
|