Dziekuje za kolejne niezwykle interesujace linki. Ciekawa sprawa. Zdziwil mnie rowniez tekst Gowina, bo mialem go dotad za w miare rozsadnego katolika. Nie widze nawet sensu polemizowania z jego opiniami. Pisalem juz o tym wszystkim w roznych miejsach w Racjonaliscie. Charakterystyczne jest ucinanie przez katolikow dyskusji: kazda krytyke ostrzejsza natychmiast sprowadzaja do metod komunistycznych i to koniecznie sprzed 1956, czyli stricte stalinowskich. slow brak. Gdyby jego argumenty niosly jakies watpliwosci, ale one tak daleko mijaja sie z prawda, ze ich obalanie nie jest nawet atrakcyjne. pozdrawiam MA
|