Jesteś zabawny. I to "zygac"  Szkoły to Ty chyba nie skończyłeś, co? Wiesz miło, że masz takie poglądy, bo to nam dogłębnie uświadamia, że ludzie pod względem intelektualnym równi absolutnie nie są. Szkoda, że taka krótka wypowiedź, ale zapewne na nic więcej Cię nie stać panie chrześcijaninie, czy kim tam sobie jesteś.
|