Mam pytanie, prośbę i jednocześnie propozycję. Myślę, że temat był już podejmowany na forum ale niestety nie udało mi się takowego znaleźć. A więc. Nie wiem czy was to drażni równie mocno jak mnie, ale poprzez układ (Powstający wątek na górze,kolejny zgodnie z datą powstania już niżej) wartościowe tematy szybko uciekają. Nie każdy wątek jest wątkowi równy pod względem merytorycznym i uważam iż należałoby coś z tym zrobić. Najlepszym rozwiązaniem w moim odczuciu byłby klasyczny schemat (nowy wpis powoduje przemieszczenie się wątku w górę strony tematycznej). Moderatorzy mogliby także przeglądając forum wybrać co ciekawsze wątki i przykleić je w okresie największego zainteresowania. Myślę, że zwiększyłoby to na pewno przejrzystość forum i zainteresowanie ze strony nowych użytkowników.
Pozdrawiam |