Zapraszam serdecznie 22 grudnia, o godz. 16:30 do Teatru Bagatela - na imprezę organizowaną przez Urząd Miasta Krakowa, podczas której m.in. wystąpi z koncertem zespół Twelve Moons.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.