Ogłaszam, że za chwilę Święta, a za dwie chwile Nowy Rok. Czytałem, że niektórzy z naszego Forum nie uznają życzeń świątecznych, więc wszystkim pozostałym życzę leniwych, nieracjonalnych, szalonych Świąt i mnóstwo prezentów pod choinką. W Nowym Roku życzę Wam spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń i realizacji wszystkich celów. Naszemu Stowarzyszeniu życzę 1000 nowych bardzo aktywnych członków. |