Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ogłoszenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
20-12-2008 22:34Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)Ogłoszenie
Ocena 1 na 1
Ogłaszam, że za chwilę Święta, a za dwie chwile Nowy Rok.
Czytałem, że niektórzy z naszego Forum nie uznają życzeń świątecznych, więc wszystkim pozostałym życzę leniwych, nieracjonalnych, szalonych Świąt i mnóstwo prezentów pod choinką.
W Nowym Roku życzę Wam spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń i realizacji wszystkich celów.
Naszemu Stowarzyszeniu życzę 1000 nowych bardzo aktywnych członków.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

RotorOgłoszenie-Życzenie
.
Z okazji dzisiejszego
Dnia Narodzin Roku kolejnego
(21 grudnia),
życzę wszystkim tygodnia serdecznych i przyjemnych spotkań i biesiad.
A wierzącym także wesołego szału świętych zakupów
i wesołej zabawy w "Boże Narodzenie".
W poprawinowe święto "Nowego Roku" - życzę jeszcze raz tego samego.
.
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ogłoszenie
>Czytałem, że niektórzy z naszego Forum nie uznają życzeń świątecznych, więc wszystkim pozostałym
Pozostali dziękują bo lubią święta i życzenia bez względu na okazję

>Naszemu Stowarzyszeniu życzę 1000 nowych bardzo aktywnych członków.
Panom z Waszego Stowarzyszenia życzę tego samego
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)

>Naszemu Stowarzyszeniu życzę 1000 nowych bardzo aktywnych członków.

W związku z obchodzonym dzisiaj Światowym Dniem Orgazmu informuję, że z tą aktywnością to zależy od... wieku!
Chociaż bywa i tak, że "Stary człowiek i... jeszcze może"!
Na wszelki wypadek na ostatnim spotkaniu w Bydgoszczy zwerbowaliśmy... 12 nowych członków!
No bo kto by w przyszłości... świętował?
Przy okazji wszystkim członkom życzę... wielu orgazmów!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
matragon (2557 punktów)
>Przy okazji wszystkim członkom życzę... wielu orgazmów! >

Zapomniałeś o członkiniach !

W związku z tym ja życzę wszystkim bez wyjątku - wielu orgazmów, nie tylko w święta (jakiekolwiek)


Michał 'matragon' Worgacz

NON SERViAM
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
Podbijam stawkę:
3000 członków u progu 3-go milenium.
Tylko tak myślę, dlaczego akurat my racjonaliści/ateiści mamy liczyć czas od narodzenia Chrystusa?
Może macie jeszcze inny pomysł (obok udanych orgazmów, za które dziękuję w imieniu służby) na noworoczne życzenia dla PSR?

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365