zabrano mi rentę wojskową. w 88 roku miałem wypadek w wojsku- dostałem odłamkiem. mam 50 % stałego uszczerbku na zdrowiu. nie wiem co mam dalej mam robić? od czego zacząć? do kogo się zgłosić? rentę miałem przez 20 lat! byłem żołnierzem niezawodowym!
|