Pamiętam te piękne czasy gdzie specjalnie czekałem na występy tych kosmitów przeciw wstąpieniu do Unii. Te bloki były tak dobre, że przebijały każdy kabaret. Z tego co pamiętam był jeszcze jakiś koleś co to na tle matki boskiej coś wykrzykiwał i jeszcze kilku w tych klimatach. Był też Bubel z przebranym Żydem, co to kamienice nam mieli wziąć. To chyba najlepsza kampania polityczna jaką widziałem.