>Mam (taka wewnętrzna potrzeba, chyba) ochotę podzielić się z każdym teistą następującą informacją: >PIEKŁO MI PASI! >Smoła, olej, ogień, tortury i co tam jeszcze byście nie wymyślili (i spisali w "mądrej" książce, >oczywiście) - tego właśnie pragnę! Mam nadzieję, że każdy teista właśnie tego mi życzy... >pozdrawiam Życzę ci piekła z całego serca, jeśli ty tego chcesz, tyle tylko że sam musisz je sobie zorganizować, bo coś takiego nie istnieje.
|