Racjonalista - Strona głównaDo treści
Piekło mi pasi...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-01-2009 17:16pastefqa (127 punktów)Piekło mi pasi...
Mam (taka wewnętrzna potrzeba, chyba) ochotę podzielić się z każdym teistą następującą informacją: PIEKŁO MI PASI!
Smoła, olej, ogień, tortury i co tam jeszcze byście nie wymyślili (i spisali w "mądrej" książce, oczywiście) - tego właśnie pragnę! Mam nadzieję, że każdy teista właśnie tego mi życzy...
pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kuri23 (183 punktów)
>Mam (taka wewnętrzna potrzeba, chyba) ochotę podzielić się z każdym teistą następującą informacją:
>PIEKŁO MI PASI!
>Smoła, olej, ogień, tortury i co tam jeszcze byście nie wymyślili (i spisali w "mądrej" książce,
>oczywiście) - tego właśnie pragnę! Mam nadzieję, że każdy teista właśnie tego mi życzy...
>pozdrawiam
Życzę ci piekła z całego serca, jeśli ty tego chcesz, tyle tylko że sam musisz je sobie zorganizować, bo coś takiego nie istnieje.
pastefqa (127 punktów)
>Życzę ci piekła z całego serca, jeśli ty tego chcesz, tyle tylko że sam musisz je sobie zorganizować, bo coś takiego nie istnieje.

Dziękuję bardzo
Musiałem to gdzieś napisać w oficjalnej formie bo (jak co tydzień przy wódeczce z resztą) słyszę, że spłonę w piekle za moje przekonania... Tak więc teraz już moi adwersarze nie mają argumentów - przynajmniej na chwilę :/
Kuri23 (183 punktów)

>Musiałem to gdzieś napisać w oficjalnej formie bo (jak co tydzień przy wódeczce z resztą) słyszę, że spłonę w piekle za moje przekonania... Tak więc teraz już moi adwersarze nie mają argumentów - przynajmniej na chwilę :/
Możesz im powiedzieć, małe dzieci wierzą w Mikołaja, który nie istnieje, w Nepalu furorę robi człowiek śniegu itd. A gdyby ludzie nie istnieli, to kto by wiedział o istnieniu nieba, czy piekła?
Beatus (2528 punktów)
A kiedy walczył Jakub z aniołem
I kiedy pojął że walczy z Bogiem
Skrzydło świetliste bódł spoconym czołem
Ciało nieziemskie kalał pyłem z drogi (...)

On sam zaś Pasterz lecz o rękach gładkich
W zapasach wołał: Łamiesz moje prawa
I żądasz jeszcze abym sam z nich zakpił (...)

- W niewoli praw twych i w ludzkiej niewoli
Żyłem wśród zwierząt obce karmiąc plemię
Jeśli na drodze do wolności stoisz
Prawa odrzucę precz a Boga zmienię!

I w tym spotkaniu na bydlęcej drodze
Bóg uległ i Jakuba błogosławił
Wprzód mu odjąwszy władzę w jednej nodze
By wolnych poznać po tym że kulawi

Jacek Kaczmarski
1979
pastefqa (127 punktów)
>A kiedy walczył Jakub z aniołem
...
>Jacek Kaczmarski
>1979
...
rymuje się miło,
szkoda, żeby się nie sprawdziło
cała wypowiedź będzie do dupy
kiedy na dupie, pozostaną strupy...

pastefqa 2009

...!LITOŚCI!...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365