Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atre - w poszukiwaniu mistrza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-02-2009 22:23Beatus (2528 punktów)Atre - w poszukiwaniu mistrza
Ocena 10 na 10
Drodzy forumowicze, spotkało mnie ostatnio niezwykłe przeżycie. Dowiedziałam się, że jestem ateistką. Tę wstrząsającą dla mnie wiadomość uzyskałam od niejakiego Atre. Niestety nie udało mi się dowiedzieć jak i dlaczego, po co i w ogóle o co mu chodzi.
Trochę nie mam cierpliwości aby przeczytać wszystkie prowadzone przez Atre rozmowy. Może więc sam zgłosi się ten, którego poszukuję - mistrz dialogu i negocjacji. Ktoś kto potrafi dogadać się z Atre. Jeśli jest zaś ktoś, kto dodatkowo potrafi Atre do czegoś przekonać, stanie się dla mnie niedoścignionym wzorem w sztuce prowadzenia dialogu.
Sądzę, że lektura rozmowy w której finezja dyskutanta doprowadziła do ww rezultatów, byłaby dla mnie wyjątkową okazją do poznania całkiem nowych metod prowadzenia dialogu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365