i ja tam byłem- makaron jadłem i piwo piłem - nie no trzeba przyznać że spotkanie zorganizowane perfekcyjnie, pona d30 osób ,w tym także spoza wlkp , pastafariańskie modły ,śpiewy ale też poważna dyskusja -już pod dachem na tematy religijne - dziękuję wszystkim organizatorom za organizację a także moim nowym znajomym z całej polski - już wkrótce usłyszymy o poznańskim zgromadzeniu pastafarian polskich -w poznaniu ,tu gdzie założono pierwsze biskupstwo, sądząc po tym co widziałem i przeżyłem trzeciego jest miejsce na pierwszą w polsce placówkę pastafarian
NA POLSKĄ KRĄŻY WIDMO-WIDMO PASTAFARIANIZMU NIECH NASZA WIARA ZMIENIA ŚWIAT NIECHAJ USŁYSZĄ JĄ WSZYSCY CI, DLA KTÓRZY WYKORZYSTUJĄ RELIGIĘ DO ZNIEWOLENIA UMYSŁÓW PASTAFARIANIE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|